Odtworzenie sceny z pogromcą demonów w Genshin Impact jest przerażająco dokładne

Wykorzystano materiały z fabularnej gry akcji Genshin Impact, Oddani fani zdołali odtworzyć kultową scenę z drugiego sezonu serialu Demon Slayer anime. Uwielbiana seria anime, oparta na równie udanej mandze, zakończyła swój drugi sezon 13 lutego. Nieustannie Uderzenie Genshina aktualizacje zadań fabularnych, przekształciły ten tytuł w coraz większą epopeję fantasy.

Podobnie jak jej mangowy poprzednik, gra Demon Slayer anime skupia się na nastolatku Tanjiro Kamado, którego rodzina zostaje zabita przez demona. Jego siostra przemieniła się w demona. Tanjiro zostaje zwerbowany przez pogromczynię demonów o imieniu Giyu i przechodzi lata treningu, zanim zostanie oficjalnie włączony do Korpusu Pogromców Demonów. Pogromca demonów rozgrywa się w wyjątkowej, fikcyjnej wersji japońskiego okresu Taisho, z demonami i pogromcami demonów jako tajemniczymi aspektami normalnego świata. Popularna franczyza zainspirowała wiele dodatkowych mediów, w tym sztukę teatralną i film animowany Pogromca Demonów aktualizacja gry wideo dodająca ostatnio dwie nowe postacie do intensywnego tytułu akcji.

Utalentowanej grupie fanów udało się odtworzyć Demon Slayer’s otwarcie sezonu drugiego w ramach Genshin Impact. Imponujący projekt filmowy, stworzony przez użytkownika Reddita musicguygenshina i jego przyjaciela, wykorzystuje materiały z różnych scenek z fabularnej gry akcji oraz animowane zwiastuny. Olśniewająca rekreacja stawia Diluca i Kazuhę w rolach głównych jako Demon Slayer’s Tanjiro, z Itto w roli Tengena i Keqingiem jako Zenitsu. Idąc o krok dalej, musicguygenshin zagrał nawet w grę Pogromca Demonów piosenka tematyczna na Genshin Impact’s lira w grze.

While Genshin Impact kładzie duży nacisk na akcję i eksplorację otwartego świata, ale uwielbiana przez graczy miHoYo gra ARPG posiada również ciągłą fabułę, w której gracze mogą uczestniczyć. Media animowane, takie jak Genshin Impact Zwiastun fabularny Shenhe służy do eksploracji i rozbudowy fantastycznego świata Teyvat, zagłębiając się w konkretne postacie lub wątki fabularne. teasery postaci pomagają graczom zapoznać się z nowymi grywalnymi bohaterami jeszcze przed ich premierą, dzięki czemu fani chętniej kupują ściągnięcia, aby mieć szansę na zdobycie ich w grze.

Wykorzystując szeroką gamę zwiastunów i cutscenek w Genshin Impact, musicguygenshin zdołał idealnie odzwierciedlić scenę otwierającą drugi sezon gry Pogromca Demonów. Nawet zagranie kultowej piosenki przewodniej na lirze w grze świadczy o wielkiej staranności i imponującym poziomie szczegółowości. W obu niezwykle popularnych projektach występuje liczna obsada obdarzonych supermocami demonicznych wojowników, co zwiększa podobieństwa między nimi.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1