Projekt Zomboid: Jak korzystać z przyczep

Projekt Zomboid to izometryczna gra z otwartym światem o tematyce horroru. Celem gry, która ma różne tryby, takie jak single-player i multiplayer, jest dla graczy próba przetrwania w post-apokaliptycznym wszechświecie. Gracze starają się przetrwać, używając różnych przedmiotów i pojazdów, wykorzystując różne mechaniki gry. Project Zomboid ma bardzo bogatą zawartość, jeśli chodzi o przedmioty i narzędzia dostępne w grze.

Jednym z narzędzi, które ułatwiają graczom przetrwanie, jest przyczepa. Przyczepa, która ułatwia transport przedmiotów, jest bardzo prosta w użyciu.

Dzisiaj pokażemy, jak używać przyczep w grze Project Zomboid.

Jak używać przyczep w Project Zomboid

Gracze próbujący przetrwać w przerażającej post-apokaliptycznej atmosferze Project Zomboid mogą używać wielu różnych pojazdów i przedmiotów. Jednym z tych przedmiotów i pojazdów, które pomagają graczom w walce o przetrwanie, jest przyczepa.

Dzięki mechanice łupów w Project Zomboid, gracze mogą zdobywać przedmioty w miejscach na mapie. Z drugiej strony, ponieważ w grze jest dość dużo przedmiotów, ich przenoszenie staje się trudne. Innymi słowy, w niektórych przypadkach przenoszenie przedmiotów stanowi problem dla graczy.

Mimo że każdy gracz w grze ma swój ekwipunek, dzięki przyczepie może łatwiej przenosić zdobyte przedmioty. Korzystanie z przyczepy jest dość proste, ale najpierw musisz mieć pojazd.

Gdy zobaczysz przyczepę, zbliż tył swojego pojazdu do zaczepu przyczepy, wysiądź z pojazdu i podejdź do przyczepy. Naciśnij klawisz “V&#8221, aby otworzyć menu i kliknij na przycisk “Przyczep&#8221. Teraz przyczepa jest przymocowana do twojego pojazdu. Można więc używać przyczepy z pojazdem.

Aby dostać się do ekwipunku przyczepy, podejdź do niej i naciśnij przycisk “Loot All” u góry ekranu. Strona, która się otworzy, to ekwipunek przyczepy, w którym możesz umieścić swoje przedmioty.

Z drugiej strony, to, co widzisz poniżej, to pojemność inwentarza przyczepy. Gdy przyczepa, która ma 100 slotów, jest pełna, może być konieczne wyrzucenie niepotrzebnych przedmiotów z inwentarza.

Wreszcie, jeśli chcesz usunąć przyczepę z pojazdu, to co musisz zrobić, jest bardzo proste. Podejdź do przyczepy i naciśnij klawisz “V&#8221. Przyczepę można usunąć z pojazdu, naciskając przycisk “Odłącz&#8221 w otwartym menu.

Jeśli nie masz przyczepy, po prostu przeglądaj mapę. W Projekcie Zomboid przyczepy nie mają określonej lokalizacji i są porozrzucane po całej mapie. Przyczepę można znaleźć, wędrując po mapie. Dodatkowo, przyczepy są kompatybilne ze wszystkimi pojazdami w grze i zapewniają duże ułatwienie w zdobywaniu łupów. Szczęśliwe plądrowanie z wyprzedzeniem!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1