Jak dostać się na wyspę Tsurumi w Genshin Impact

Uderzenie Genshina 2.2 przynosi nowe przygody dla graczy, w tym dodatek Wyspa Tsurumi, ale sposób dotarcia tam może być niejasny. Nowa aktualizacja kończy również festiwal Moonchase, ale dodaje wydarzenia typu hangout z Thomą i Sayu, nowe zadania do wykonania oraz nową krio-łuczniczkę o imieniu Aloy. Gracze szukający nowych przygód mogą udać się na wyspę Tsurumi.

Ostatnia z wysp Inazuma została ujawniona w najnowszej aktualizacji, ale aby się tam dostać, gracze będą musieli wykonać zadanie. Wyspa Tsurumi jest spowita gęstą mgłą, która uniemożliwia graczom dotarcie tam za pomocą Windridera. Chociaż gracze mogą tam wylądować używając tego przedmiotu, mgła teleportuje ich z powrotem, jeśli pozostaną tam zbyt długo.

Nowa wyspa znajduje się w najbardziej wysuniętej na południe części Inazumy. Aby dotrzeć na wyspę Tsurumi, gracze będą musieli rozpocząć misję World Quest, „Przez mgłę.” Zadanie zostanie odblokowane tylko wtedy, gdy „Seirai StormchasersPo ukończeniu zadania „Przez mgły” gracze będą mogli porozmawiać z Katheryne w Inazuma City. Po rozmowie z Katheryne gracze będą musieli również porozmawiać z Sumidą i znaleźć Kamę w Riotu, aby zostać teleportowanym na wyspę Trsurumi.

Jak dotrzeć na wyspę Tsurumi w Genshin Impact

Aby rozpocząć Genshin Impact aby dostać się do Tsurumi, gracze muszą znaleźć i porozmawiać z Katheryne w Gildii Poszukiwaczy Przygód. To spowoduje aktualizację zadania, a gracze będą musieli poszukać Sumidy. Znajduje się w północno-wschodniej części Inazuma City, tuż nad etykietą miasta na mapie. Znajdź ją za budynkiem, stoją na drewnianej platformie. Następnie udaj się do doku w Riotu, aby porozmawiać z Kamą. Riotu znajduje się na północny zachód od Inazuma City, za wioską Konda. Gracze zostaną teleportowani na wyspę Tsurumi.

Po dotarciu na wyspę trzeba będzie usunąć z niej mgłę. Przebywanie we mgle przez dłużej niż 10 sekund spowoduje, że gracze zgubią się we mgle i zostaną teleportowani z powrotem do ostatniego punktu orientacyjnego. Zamiast biec na oślep, gracze będą musieli podążać określoną ścieżką i podświetlać Kamienie Burzy, aby przejść przez wyspę Tsurumi. Białe latarnie zapalają się automatycznie, ale fioletowe wymagają użycia umiejętności Elektro, aby je zapalić. Używając latarni, gracze będą mogli dotrzeć do Ruu i wykonać kolejny krok, aby oczyścić mgłę.

Na wyspie Tsurumi gracze mają do odkrycia i wykonania różne zadania. Dotarcie na wyspę wymaga rozmowy z konkretnymi postaciami, a usunięcie mgły jest niezbędne do osiągnięcia postępów w tym obszarze. Uderzenie Genshin 2.2 zawiera kilka dużych zmian, które gracze będą mogli odkryć podczas wędrówki przez nową wyspę Tsurumi.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1