Bloodhunt: Jak zmienić swoje imię w grze

Wampir: The Masquerade-Bloodhunt to darmowa gra battle royale, która wreszcie wyszła z fazy wczesnego dostępu, a gracze nie mogą się doczekać, by ją wypróbować. Wiele osób zastanawia się jednak, w jaki sposób można zmienić nazwę użytkownika w grze.

W tym poradniku dowiesz się, jak zmienić nazwę użytkownika w grze Vampire: The Masquerade- Bloodhunt

Jak zmienić swoją nazwę w grze

Kiedy zalogujesz się do gry po raz pierwszy, zauważysz, że twoja nazwa użytkownika jest taka sama jak twoja nazwa Steam i to może zmylić wiele osób, ponieważ w grze nie ma żadnych opcji zmiany nazwy użytkownika.

Nie martw się, zmiana nazwy użytkownika jest prostym procesem i wystarczy, że przejdziesz na oficjalną stronę Bloodhunt i zalogujesz się na swoje konto.

Po zalogowaniu się kliknij w prawym górnym rogu swojej nazwy użytkownika i wybierz opcję Moje profile.

W tym miejscu pojawi się pole tekstowe zawierające Twoją aktualną nazwę użytkownika. Usuń ją i wprowadź nową, wybraną przez siebie nazwę użytkownika. Kliknij przycisk Aktualizuj ustawienia, aby zastosować zmiany, a Twoja nazwa użytkownika zostanie zmieniona w grze

Otwórz teraz grę i zobaczysz, że Twoja nazwa użytkownika została zaktualizowana do nowej.

To wszystko, teraz przejdź dalej i wykonaj poniższe kroki, aby zmienić swoją nazwę użytkownika w grze Vampire: The Masquerade-Bloodhunt!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1