Najlepsze (i najgorsze) postacie w Genshin Impact (luty 2021)

W grze dostępnych jest mnóstwo różnych postaci Wpływ Genshina. W tym poradniku znajdziesz najlepsze (i najgorsze) postacie w grze na luty 2021. To, czy gracz jest graczem free-to-play, czy też włożył w grę setki lub tysiące dolarów, zależy wyłącznie od niego. Mimo to widać, że postacie premium są najlepsze w grze. Jeśli gracze mają szczęście, mogą mieć całą drużynę pełną 5-gwiazdkowych postaci z najlepszym ekwipunkiem w grze. Ponieważ w grze co kilka miesięcy pojawiają się nowe postacie, trudno jest się zorientować, które z nich są najlepsze. Ten przewodnik pokaże graczom najlepsze i najgorsze Oddziaływanie Genshin postacie.

Zasada jest prosta dla Uderzenie Genshina. Jeśli gracz nie musiał wyłożyć żadnych pieniędzy ani Primogemów na postać, zazwyczaj znajduje się ona na samym dole listy. Oto niektóre z najlepszych i najgorszych postaci w grze. Ponadto postacie takie jak Xiao są wciąż zbyt nowe, aby można było stwierdzić, jak bardzo są opłacalne w porównaniu z resztą obsady.

 • Diluc (Najlepszy): Wciąż jeden z najlepszych napastników w grze. Doskonały do kontrolowania tłumu. Jeśli wylosowałeś tę postać, trzymaj ją blisko.
 • Kaeya (najgorsza): Postać, którą gracze mogą odblokować w trakcie całej historii. Nie ma nic złego w tej postaci, ale inne po prostu wykonują swoją pracę o wiele lepiej.
 • Bennett (najlepszy): Działa jako atakujący, uzdrowiciel i wsparcie. Wybuch tej postaci pozostaje również po jej zmianie. Solidna postać w każdym calu.
 • Lisa (Najgorsza): Kolejna 4-gwiazdkowa postać, którą gracze mogą odblokować w fabule. Jej umiejętność żywiołów jest przyzwoita, ale mimo to inne postacie mogą wypełnić tę rolę znacznie lepiej.
 • Klee (Najlepszy): Potężnie atakuje i może poradzić sobie z wieloma przeciwnikami naraz. Umiejętność Auto Pyro jest świetna do wywoływania reakcji na żywioły.
 • Bursztyn (najgorszy): Jest to pierwsza postać, którą gracz odblokuje poza głównym bohaterem. Jak na postać pirotechniczną, jest to dno dna.

Jak już wspomniano, jeśli chcesz mieć najlepsze postacie, musisz włożyć w grę gotówkę. To jest główna droga Genshin Impact zarabia pieniądze. Gracze mogą godzinami szlifować umiejętności, aby zdobyć wystarczającą ilość materiałów na jedno Życzenie, ale i tak nic nie wyciągną. To nie jest gra dla ubogich.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1

 1. Pan kleks

  Przestańcie dyskryminować bursztyna please

  Odpowiedz