World War 3: Jak korzystać z plecaka?

Podczas walki na polach bitew musisz mieć więcej slotów na przedmioty dla swojego stylu gry. Plecak jest bardzo przydatny w World War 3, ponieważ pozwala szybko użyć narzędzia, które może pomóc w walce. Lub przełączanie stylu gry dla lunet, pod lufą i kagańców.

Ten poradnik pokaże ci, jak prawidłowo napełniać i używać plecaka w World War 3.

Jak używać plecaka – Wojna światów 3

Aby móc korzystać z plecaka, musisz stworzyć własny ekwipunek dla swojego stylu gry. Na ekranie najpierw naciśnij przycisk „Dostosuj”. Następnie naciśnij „Wyposażenie”.

Po wybraniu odpowiedniego układu ładunku, w lewej dolnej części ekranu zobaczysz przycisk z napisem „Plecak”. W tym miejscu możesz otworzyć plecak i zobaczyć wszystkie różne narzędzia, które możesz wyposażyć i używać podczas strzelania.

Otwórz plecak, w którym możesz wybrać celownik główny, pod lufą, kaganiec i gadżet.

Narzędzia są używane do produkcji broni. Celowniki służą do określenia przybliżenia, jakie chcesz widzieć.

Pod Beczkami są używane jako dodatkowa opcja strzelania. Na przykład posiadanie półautomatycznej strzelby lub granatnika.

Kagańce są używane do tłumików kombi.

Możesz wybrać jedno z tych narzędzi i przełączać je w grze podczas gry. Od tego zależy, jak twoja broń będzie pomagać ci w różnego rodzaju strzelaninach.

Gadżety są przydatne w grze do tworzenia wspaniałych taktyk. Tutaj możesz wybierać pomiędzy różnymi wariantami, takimi jak:

  • Granat dymny
  • Granat wstrząsowy
  • Granat gazowy
  • Apteczka pierwszej pomocy
  • Granat termitowy
  • Mini dron

Są to gadżety, których możesz używać w podróży. Na przykład, wybranie apteczki pozwoli ci się uleczyć i wrócić do gry tak szybko, jak to możliwe.

Czynność tę wykonuje się poprzez naciśnięcie klawisza „I” na klawiaturze i otwarcie plecaka. Stamtąd przejdź do gadżetów i wybierz Apteczkę pierwszej pomocy jako swój gadżet bojowy.

Po śmierci i ponownym włączeniu się do gry. Ustawienia wstępne, które masz w plecaku. To jest to, z czym będziesz kontynuował grę w kolejnych rundach.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1