Genshin Impact zdobywa trzy nagrody, w tym najbardziej prestiżową, w konkursie Google Play

Genshin Impact kontynuuje swoją wspaniałą passę, wygrywając w trzech głównych kategoriach, w tym jako „Najlepsza gra 2020 roku” w konkursie Google Play. Gra Mihoyo, która stała się przełomem roku, zapowiada się na jedną z najlepszych gier świata dotkniętego pandemią.

Czytaj także: Genshin Impact Przewodnik, jak w pełni wykorzystać artefakty podczas farmowania

Genshin Impact ogłosiło to na Twitterze

Studio Mihoyo jest w trakcie wymarzonej passy, w której jego gra nie tylko wybiła się w branży, ale także zdobyła szerokie uznanie. Zdobycie dwóch kolejnych nagród w kategoriach „Najlepsza innowacyjna gra” oraz „Nagroda za wybór użytkownika” w wielu krajach jeszcze bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że to wydarzenie było pełne blasku.

Udowadniając, że krytycy gry się mylą, Mihoyo kontynuuje budowę świata „Tevyat”, regularnie aktualizując go w 2021 roku.

Podróżnicy,

Z przyjemnością informujemy, że Genshin Impact zdobył 3 prestiżowe nagrody Google Play: "Najlepsza gra 2020", "Wybór użytkowników" oraz "Najlepsza innowacyjna gra" w wielu krajach!!

Paimon chciałby podziękować wszystkim Podróżnikom, którzy udzielili nam wsparcia! #GenshinImpact

– Paimon (@GenshinImpact) 1 grudnia 2020 r

Sukces rynkowy gry Genshin Impact udowodnił, że gry fabularne mają wielu zwolenników. Gra jest dostępna na komputery iMac, Playstation4, PC i Android i przyciąga fanów z każdego zakątka świata dzięki możliwości gry wieloosobowej. Gra posiada rutynowy, 6-tygodniowy cykl karnetu bojowego, comiesięczne wydarzenia, które oferują specjalne przedmioty, a także zadania i obszary, które są regularnie dodawane do gry.

Genshin Impact jest naprawdę na skraju osiągnięcia wielkości. Gra została już odtworzona 93 000 razy przez 39 000 streamerów na Twitchu, osiągając oglądalność na poziomie 2.7 milionów. Gra nadal bije rekordy popularności, ponieważ rośnie w siłę, a do ogromnego świata Tevyat dodawane są nowe cele i historie.

Genshin Impact otrzyma w grudniu potężną aktualizację, która wprowadzi do gry Dragonspine. Spekuluje się jednak, że na początku 2021 roku twórcy gry dodadzą do niej także podobno elektro-nację Inazuma.

Co sądzisz o nowościach? Czy gra utrzyma się na szczycie?  Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Czytaj także: Genshin Impact: Zhongli wygląda zbyt lito, by być żywiołakiem Geo

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1