Genshin Impact: Każda lokacja z Kamienną Tablicą Dragonspine

Kamienne tablice są rozrzucone wokół Smoczych Gór w Genshin Impact. Ten poradnik pokaże graczom każdą z jego lokacji. Genshin Impact niedawno wydano pierwszą aktualizację lokacji, w której uwzględniono Smocze Skały. Teren ten jest trudny do pokonania bez odpowiedniego ekwipunku, ponieważ intensywne zimno obniża HP gracza. Najlepszą rzeczą, jaką gracze powinni zrobić, jest poruszanie się po okolicy postacią Pyro, co ułatwi im rozpalanie ognisk i pokonywanie wrogów w okolicy. Postacie takie jak Xiangling i Diluc będą doskonale nadawać się do obejścia Dragonspine. W tym regionie znajdują się Kamienne Tablice, które gracze będą musieli odnaleźć. Ten przewodnik pokaże, gdzie gracze mogą je znaleźć.

Ta mapa ujawni dokładne położenie każdej Kamiennej Tablicy w Dragonspine. Wszystko, co gracz musi zrobić, aby je zebrać, to wejść z nimi w interakcję, podchodząc do nich. Przeczytaj tekst i zmierzaj do następnej Kamiennej Tabliczki. Niektóre z nich mogą wymagać od gracza pokonania wszystkich wrogów w okolicy lub rozwiązania pobliskiej zagadki. Gdy gracz znajdzie wszystkie Kamienne tablice, otworzy się droga do ukrytej komnaty, w której znajduje się skrzynia. Gracze będą mogli zbierać kawałki karmazynowego agatu, a także gwiezdne srebro w kształcie śnieżnego grobowca (Snow-Tombed Starsilver Claymore), potężną broń dla postaci z claymore. Ta broń ma także 60% szans na zrzucenie sopli na wrogów. Jest ona dość cenna i należy ją znaleźć podczas eksploracji Dragonspine.

Wpływ Genshina będzie dodawał nowe lokalizacje w grze wraz z kolejnymi aktualizacjami. To pierwszy raz, gdy gracze testują tego typu nową zawartość, i okazał się on strzałem w dziesiątkę. Miejmy nadzieję, że na mapie zacznie pojawiać się więcej lokacji związanych z żywiołami. Eksploracja ognistego wulkanu lub elektrycznego terenu może być fajna w przyszłości.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1