Jak porozmawiać z Miguelem Madrazo w GTA V

Gra ma niesamowitą grafikę, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to gra sprzed prawie dekady. Jest to gra z otwartym światem, w której możesz robić, co chcesz. Możesz prowadzić imperium przestępcze, kraść samochody, zabijać ludzi i wiele innych rzeczy.

W zeszłym roku w GTA V pojawiła się aktualizacja Cayo Perico Heist. Musisz znaleźć Miguela Madrazo i porozmawiać z nim, aby odblokować fabułę i otrzymać zadania. Oto, jak możesz porozmawiać z Miguelem Madrazo w GTA V.

Miguel Madrazo w GTA V

Po pierwsze, wejdź na swój telefon i znajdź tekst od Miguela Madrazo. Prosi Cię o pomoc w ich „rodzinnym biznesie” i że powinieneś się z nim spotkać w The Music Locker. Music Locker znajduje się w Diamond Casino. Jeśli posiadasz już penthouse w kasynie, możesz po prostu skorzystać z windy, aby dostać się do Music Locker.

Aby dostać się do klubu Music Locker, możesz również skorzystać z wejścia w północnej części kasyna. Jeśli masz drobne problemy, poszukaj na mapie zielonego „H” z napisem „Miguel Madrazo”.” Po wejściu do schowka z muzyką, oto kroki, które musisz wykonać, aby dostać się do Miguela Madrazo.

  1. Zapłać 150$ przy wejściu do klubu nocnego Music Locker. Możesz także nosić wymyślnie wyglądające ubrania, jeśli chcesz uzyskać niewielką zniżkę.
  2. Następnie skieruj się w dół schodami po lewej stronie.
  3. Udaj się do strefy VIP, a bramkarz powinien cię zatrzymać i uruchomić cutscenkę.
  4. Po cutscence musisz kupić okręt podwodny Kosatka za nieco ponad 2 miliony dolarów od Warstock Cache and Carry.

Po zakupie łodzi podwodnej powinieneś być w stanie bez problemu wykonywać zadania związane z napadem na Cayo Perico.

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak porozmawiać z Miguelem Madrazo i wykonać zadanie Heist w Cayo Perico w GTA V. Mam nadzieję, że ten poradnik ci pomoże.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1