Jak nosić więcej niż jedne włosy w Roblox?

W ciągu ostatnich kilku lat Roblox zyskał ogromną popularność i łatwo zrozumieć, dlaczego tak się stało. Gracze polubili przytłaczającą prostotę gry, ale Roblox zasłynął z tego, że można go bardzo łatwo dostosować do własnych potrzeb. Wygląd postaci można zmieniać i modyfikować, a czasami można wyposażyć w kilka elementów odzieży naraz. Gracze mogą nosić więcej niż jedne włosy w Roblox.

Jak nosić więcej niż jedne włosy – Roblox

Proces ten jest stosunkowo prosty, ale wymaga trochę majstrowania przy profilu gracza. Jeśli mam być szczery, nie od razu wiadomo, jak to zrobić.

Krótkie wyjaśnienie: Każdy element, taki jak fryzura, kapelusz, koszula, spodnie i inne elementy ubioru, ma unikalny numer ID. Ten numer ID jest używany do rozróżniania dostępnych elementów odzieży. Istnieje sposób na znalezienie tego identyfikatora i założenie kilku włosów na gracza. Oto jak można nosić więcej niż jeden włos w Roblox:

  1. Otwórz oficjalną stronę Roblox na komputerze.
  2. Zaloguj się na swoje konto.
  3. Przejdź na stronę swojego awatara, a następnie do zakładki Odzież > Włosy.
  4. Znajdź kilka fryzur, które Ci się podobają, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy > Otwórz w nowej karcie, dla wszystkich.
  5. Powyżej, w sekcji linków w przeglądarce, zobaczysz w adresie liczbę podobną do: /katalog/17877340/beautiful-brown-hair..
  6. Skopiuj numer między katalogiem a nazwą elementu z paska adresu u góry.
  7. Wróć na stronę swojego awatara, a następnie do zakładki Włosy, przewiń w dół i kliknij przycisk ’Zaawansowane’ przycisk.
  8. Będziesz miał do dyspozycji pola z niektórymi numerami, a niektóre bez nich.
  9. Wklej kody do tych, które nie mają w środku żadnych identyfikatorów.

Zasadniczo te identyfikatory, które znajdują się w zakładce Zaawansowane na stronie awatara, są identyfikatorami konkretnych przedmiotów, które teraz nosisz.

Tak więc, technicznie rzecz biorąc, jeśli nie masz żadnych przedmiotów na wyposażeniu, wszystkie te pola będą puste.

Nie jest jasne, czy twórcy gry zamierzali wprowadzić tę funkcję tylko dla tej wyjątkowej opcji, ale dlaczego nie nosić kilku elementów na raz?? Dzięki tej funkcji można stworzyć kilka unikalnych projektów.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1