Genshin Impact: Którym żywiołem jesteś na podstawie swojego MBTI?

Istnieje poczucie mistycyzmu, jeśli chodzi o żywioły i moce, które posiadają. Powietrze, ziemia, woda i ogień mogą być oryginalną czwórką, ale gry takie jak Genshin Impact wzięły wszystko, co do tej pory wiedzieliśmy o żywiołakach, i podkręciły to jeszcze bardziej. W tej stosunkowo nowej sieciowej grze RPG pojawiają się Anemo (wiatr), Cryo (lód), Dendro (natura), Electro (błyskawice), Geo (ziemia), Hydro (woda) i oczywiście Pyro (ogień).

Tak jak znaki zodiaku mają elementy odpowiadające naturze planety rządzącej daną osobą, ta sama teoria może odnosić się do osobowości danej osoby poprzez jej typ identyfikacyjny Meyer Briggs. Czy twoim typem osobowości może rządzić Pyro, czy Murata?? Czy może być bardziej zrównoważone, jak Dendro, którym rządzi Bóg Mądrości?? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

16 INTJ, AKA Architekt: Electro

Siła błyskawic jest dobrze dopasowana do INTJ. Szybko myślą i zazwyczaj jako jedyni w pokoju analizują każdą drobną obserwację, zanim ktokolwiek inny zdąży ją przeanalizować, a ich szybkość myślenia dorównuje błyskawicy.

15 INTP, AKA Logik: Anemo

INTP słyną ze swojego kreatywnego myślenia i lubią myśleć o sobie jako o wyjątkowych osobach, nie tak jak sam wiatr. Moc Anemo jest mocą Pana Barbatosa, z boskim ideałem „Wolności”, który przemawia do sedna INTP i ich sposobu myślenia.

14 ENTJ, AKA Dowódca: Cryo

Bycie liderem oznacza, że nigdy nie boisz się wyjść przed szereg. Choć jest to cecha godna podziwu i honorowa, to jednak na szczycie okazuje się samotna. Chociaż ENTJ są często życzliwi i hojni dla tych, którzy za nimi podążają, potrafią też być zastraszający, nie inaczej niż moc stałego lodu, np. w przypadku Cryo.

13 ENTP, AKA The Debater: Geo

Dla tych, którzy cenią sobie dobrą i błyskotliwą dyskusję, wydaje się, że ENTP może posiadać moc Geo, znaną jako Ziemia. Ten żywioł jest zrównoważony i ugruntowany, czyli coś, czego potrzebuje każdy dobry debatujący.

12 INFJ, AKA Orędownik: Hydro

Woda od dawna kojarzona jest z płynnością i intuicyjnością, czyli dwiema rzeczami, które są aż nazbyt znajome dla INFJ. Hydro, którego boskim ideałem jest „sprawiedliwość”, wydaje się zbyt idealnie pasować do tych, którzy niestrudzenie walczą o to, w co wierzą, a jednocześnie podążają za swoją intuicyjną naturą.

11 INFP, AKA Mediator: Dendro

Natura może być miła i łagodna, gdy jest to konieczne, ale także surowa i nieugięta, podobnie jak cechy, które musi posiadać INFP, szukając kolejnej sprawy, która mogłaby skorzystać z jego pomocy. Szczera i współczująca, może być nieco podobna do samej Matki Natury.

10 ENFJ, AKA Protagonista: Anemo

Aby posiąść cechy ENFJ, trzeba najpierw być w stanie dowodzić ludźmi wokół siebie z charyzmą, której nie da się porównać z żadną inną. Siła Anemo polega na przykuwaniu uwagi, a także na wprowadzaniu (dosłownie) uspokajającego powietrza, gdy jest to potrzebne – są to dwie rzeczy, w których ENFJ są całkowicie dobrzy.

9 ENFP, AKA Działacz: Dendro

ENFP są ucieleśnieniem ciepłego wiosennego dnia nad szklanym brzegiem jeziora, a ich osobowości to emanują. Dlatego jedyną odpowiednią mocą, jaką można by im dać, byłby sam żywioł natury, dowodzący swojej zdolności do uspokajania i łagodzenia.

8 ISTJ, AKA Logistyk: Electro

Podobny, ale nie mylony z Logistykiem – to samo szybkie myślenie i zdolność do samodzielnego myślenia przy jednoczesnym metodycznym wykonywaniu zadań czyni go godnym Elektryka. Ich duma jest niemal niezrównana, co czyni ich jeszcze bardziej godnymi zgodności z elementem, który by im dobrze służył.

7 ISFJ, AKA Obrońca: Electro

Osoby z ISFJ są zawsze gotowe bronić tych, których kochają, bez chwili wahania, bez względu na to, co trzeba w tym celu zrobić. Uprzejmość i współczucie to cechy, które zdobywają uznanie, ale nie powinny przysłaniać ich zaciekłej obrony, która jest całkowicie godna Elektro.

6 ESTJ, AKA Kierownik: Pyro

Jeśli chodzi o zdolność do kierowania i dowodzenia opinią publiczną, można powiedzieć, że żaden inny typ osobowości nie jest w tym lepszy od ESTJ. Pyro jest jedynym elementem, który naprawdę pasuje do tak władczej prezencji.

5 ESFJ, AKA Konsul: Dendro

Kolejną współczującą duszą jest ESFJ, która być może najbardziej zasługuje na Dendro jako moc. Z boskim ideałem „mądrości”, połączenie tak niewiarygodnie opiekuńczej osoby z mocą opiekuńczej siły natury jest obrazem perfekcji.

4 ISTP, AKA Wirtuoz: Geo

ISTP są dobrze zorientowane w wielu mediach i nie boją się próbować nowych rzeczy, dzięki czemu Geo jest praktycznym źródłem mocy, którą mogą posiadać. Ten żywioł reprezentuje samą ziemię, dając wiele opcji elementarnych.

3 ISFP, AKA Poszukiwacz przygód: Cryo

Czasami podążanie własną ścieżką nie zawsze oznacza używanie ognia do jej rozpalenia. W przypadku osoby spod znaku ISFP duch poszukiwacza przygód jest żywy i ma się dobrze, wyruszając naprzód z precyzyjną i często samotną siłą: lodem.

2 ESTP, AKA Przedsiębiorca: Pyro

Piro nie zawsze oznacza, że dana osoba musi mieć złośliwe zamiary, aby być przedstawicielem tej siły. W przypadku ESTP, Piro jest jedynym elementem, który dorównuje ich czystej sile woli, jeśli chodzi o bycie życiem imprezy i podejmowanie ryzyka, które nie zawsze jest skalkulowane, ale zawsze w końcu się opłaca.

1 ESFP, AKA The Entertainer: Geo

Można powiedzieć, że ESFP jest prawdziwym życiem na imprezie, z osobowością, która może rozświetlić nawet najnudniejsze chwile. W odpowiedzi Geo, z boskim ideałem „umów”, jest odpowiedni – ale zamiast wykuwać umowy, raczej będą musieli wykuwać wiele trwałych przyjaźni.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1