Genshin Impact: Enter The Chasm Underground Mines – poradnik

Najnowsza aktualizacja Genshin’s Impact wprowadziła nowy obszar zwany Przepaścią i wielu graczy zastanawia się, jak do niego wejść.

W tym poradniku powiemy ci, jak wejść do obszaru Przepaść: Podziemne Kopalnie w grze.

Przewodnik po podziemnych kopalniach Enter The Chasm

Aby wejść do Przepaści, należy ukończyć światowe zadanie o nazwie „Ukradkowe rozdzielenie pieczęci Siedmiu Gwiazd”, które usunie wszystkie bariery i pozwoli na wejście do obszaru.

Aby rozpocząć to zadanie, musisz najpierw porozmawiać z Muningiem i przyjąć zlecenie. Można go znaleźć w pobliżu punktu teleportacyjnego po wschodniej stronie przepaści. Teraz udaj się w kierunku północno-zachodnim, aby znaleźć Zhiqiong, która powie ci, że najpierw musisz znaleźć adiuwant, który jest tworzony z materiału zwanego Lumenstone. Jeśli chcemy wejść do przepaści, musimy znaleźć ten przedmiot, ponieważ pomoże nam on poruszać się w ciemności. Możesz go zebrać z magazynu na południu, który jest chroniony i dobrze zabezpieczony przez wrogów

Teraz udaj się do magazynu na południe od obecnej lokacji i pokonaj wszystkich znajdujących się tam wrogów. Adiuwant Lumenstone znajdziesz na stole w magazynie, zbierz go i zanieś do Zhiqionga.

Zhiqiong powie teraz, że zgodnie z dziennikami Liqyue, skały macierzyste są rodzajem magicznej tablicy stworzonej przez Liqyue Qixing, która uniemożliwia wejście do przepaści. Musisz ich zniszczyć, aby wejść do przepaści.

Udaj się do miejsca wskazanego w zadaniu, a zauważysz dwie skały w kształcie klatek, unoszące się nad kluczami do skał. Rozbij dwie małe skały znajdujące się na dole, aby zebrać Geogranum, a następnie umieść je w skale przypominającej klatkę. Możesz użyć postaci z claymore’em, aby szybciej rozbić te skały.

Umieść Geogranum w pływającej skale i rozbij je, by uwolnić znajdujący się w środku promień. Wyceluj te promienie w taki sposób, by uderzyły w pływającą konstrukcję, a następnie w klucze Bedrock.

Teraz czas zniszczyć pozostałe klucze do skał narzutowych, umieszczając Geogranum w trzech pływających obiektach. Po ich umieszczeniu rozbij je, aby uwolnić fasolę, która zniszczy klucze do skał narzutowych. Wykonaj poniższą procedurę, aby zniszczyć wszystkie trzy klucze Bedrock.

Znalezienie ostatniego klucza Bedrock w tym zadaniu może być nieco trudne, ponieważ znajduje się on w jaskini niedaleko obszaru Cinnabar Cliff. Musisz znaleźć i rozbić klucz Bedrock w jaskini, zjeżdżając ze wzgórza. Wejście do jaskini można znaleźć w pobliżu dużej żółtej skały

Gdy uda Ci się złamać pozostałe klucze, pojawi się krótka scenka i pieczęć blokująca przepaść zostanie złamana. Możesz zjechać w dół lub użyć windy, aby dostać się do przepaści i podziemnych kopalni w dowolnym momencie w przyszłości

To wszystko, udało ci się uzyskać dostęp do obszaru The Chasm: Podziemne kopalnie w Genshin Impact!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1