Smocze serce & Poradnik mocy smoka – Elden Ring

Smocze Serce to przedmiot, który można zdobyć od różnych smoków w Pierścieniu Eldenu. Aby je zdobyć, musisz najpierw znaleźć smoka i zabić go. Po śmierci smocze serce można zdobyć i wykorzystać do różnych celów w grze. Niektórzy początkujący gracze nie znają lokalizacji smoków, dlatego ten poradnik pomoże ci je zlokalizować i zabić!

Smocze Serce & Smocza moc Poradnik – Elden Ring

Lokalizowanie smoka & Zdobycie Serca

W różnych miejscach w całym Pierścieniu Elden znajdują się różne gigantyczne smoki. Zajmiemy się pierwszym i najbliższym smokiem z punktu startowego, którym jest Latający Smok Agheel. Ten ziejący ogniem smok jest niebezpieczny dla każdego gracza. Jest on klasyfikowany jako wielki wróg i po zabiciu da ci smocze serce.

Będziesz musiał unikać serii ataków, takich jak ognisty oddech, szarża, atak wymiatający, atak ogonem. Nie spiesz się i zaplanuj każdy ruch w walce z tym smokiem. Wystarczy kilka ataków, abyś zginął. Latający smok Agheel znajduje się na północ od miejsca startu w Limgrave, znajdziesz go w wodach, w których odpoczywa.

Smocza Moc (Handel)

Po zdobyciu Smoczego Serca, możesz wykorzystać jego moc do wielu rzeczy. Głównym powodem, dla którego większość graczy używa Smoczego Serca, jest wymiana go na pewne specjalne przedmioty. Sercem można handlować w Kościele Smoczej Komunii.

Kościół Smoczej Komunii znajduje się na południowo-zachodniej stronie mapy, na małej wyspie.

Wymień 1 Smocze Serce za każdy z nich w kościele Smoczej Komunii w Limgrave:

 1. Smoczy Pazur
 2. Smoczy Ogień
 3. Smocza paszcza

Wymień 1 Smocze Serce za każde z nich w Katedrze Smoczej Komunii w Caelid – Zaklęcia będą widoczne tylko wtedy, gdy pokonasz związanego z nimi smoka:

 1. Płomień Agheela (wymaga 2 Smoczych Serc)
 2. Smoczy Pazur
 3. Smoczy ogień
 4. Smoczy Lód
 5. Smocza paszcza
 6. Rozkład Ekzyke
 7. Oddech Glinstone’a
 8. Zgniły Oddech
Jak oceniasz artykuł?
Genshin1