Imiona głównych postaci w Genshin Impact: opcje imion kanonicznych protagonistów

Gdy po raz pierwszy uruchomisz grę Genshin Impact, staniesz przed kilkoma wyborami. Pierwszą kwestią jest to, którego bliźniaka wybrać, na co odpowiedzieliśmy na innej stronie. Drugie pytanie to klasyczne pytanie z gier RPG: a imię postaci.

A teraz spójrzcie. Chodzi o to, abyś wykazał się kreatywnością i wymyślił fajne, niepowtarzalne imię, które Ci się spodoba. Ale wiemy też, że niektórzy chcą trzymać się kanonu i wybierają „oficjalną” nazwę. Mieliśmy to już wcześniej z Personą; teraz mamy to z Genshin Impact.

Czasami miło jest znać kanon. A więc oficjalne imiona bohaterów dla Genshin Impact.

Nazwy kanoniczne Genshin Impact: oficjalne imiona postaci dla bliźniaków

W okresie poprzedzającym premierę gra Genshin Impact była dość często porównywana do Zeldy, zwłaszcza do Breath of the Wild. Jeśli chodzi o nazewnictwo, pomyśl o tym jak w Zeldzie: wszyscy wiemy, że główny bohater nazywa się Link, ale wybranie czegokolwiek innego, na co masz ochotę, też jest w porządku. Podobnie jak w przypadku wyboru bliźniaka, imię nie ma większego znaczenia – poza tym, że będziesz musiał się na nie gapić przez wiele godzin.

W każdym razie, jeśli masz problem z wyborem imienia dla swojego głównego bohatera w Genshin Impact lub po prostu jesteś fanem wybierania kanonicznych imion, kanoniczne imię dla męskiego bliźniaka to Aether, podczas gdy kanoniczne imię żeńskiego bliźniaka to Lumine.

A więc tak – Aether dla męskiego bliźniaka i Lumine dla drugiego. Oto oficjalne imię postaci opcje dla Genshin Impact, w kanonie.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Genshin Impact, koniecznie zapoznaj się z innymi naszymi poradnikami: opisujemy w nich wybór bliźniaka, przetwarzanie składników, lokalizacje przedmiotów kolekcjonerskich Amnemoculusa oraz pełną listę przepisów kulinarnych. Mamy też kompletny przewodnik po banerach gacha i systemie życzeń, jeśli potrzebujesz elementarza.

Jeśli wolisz poznać kulisy pracy twórców, przeczytaj nasz wywiad z twórcami Genshin Impact. 

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1