Jak ominąć mgłę na wyspie Tsurumi w Genshin Impact

Wyspa Tsurumi to najnowsza część Inazumy w grze Genshin Impact Genshin Impact’s 2.2 aktualizacja. Jest to wyspa całkowicie pokryta mgłą. W związku z tym, widoczność wokół wyspy jest bardzo ograniczona, ale Wpływ Genshina gracze mają możliwość cofnięcia tej mgły.

Usunięcie mgły z wyspy Tsurumi jest częścią Genshin Impact najnowszego zadania na świecie, które nosi nazwę „Przez Mgłę.” Pod wieloma względami jest podobny do tego z wyspy Seirai „Seirai Stormchasers” światowym zadaniu. W rzeczywistości to zadanie musi zostać ukończone jako pierwsze, aby można było spróbować oczyścić z mgieł wyspę Tsurumi.

Jeśli gracze odwiedzą wyspę bez wykonania zadania, używając waveridera, nie dotrą daleko; po prostu zgubią się we mgle i wrócą do miejsca, z którego wyruszyli. Jedynym sposobem na przejście przez Mgłę na wyspie Tsurumi jest ukończenie misji światowej.

Odnajdywanie grzęzawisk na wyspie Tsurumi w Genshin Impact

Podczas wchodzenia na wyspę Tsurumi w Genshin Impact, Gdy gracze przejdą przez łukowate przejście, mgła zostanie częściowo usunięta i spotkają Ruu. Ruu to miejscowy chłopiec, który jest nieco dziwny, podobnie jak inni mieszkańcy wyspy. Pomoże graczom oczyścić mgłę.

Usunięcie mgły wymaga od graczy złożenia ofiary na grzędach. Te grzędy to postrzępione drzewa, które po dotknięciu wypuszczają trzy pióra wokół pobliskiego obszaru. Gracze muszą zebrać te pióra i zwrócić je na grzędę. Następnie mogą złożyć ofiarę, aby oczyścić mgłę. Zadanie może wydawać się trudne do wykonania, gdy wokół jest tyle mgły, ale ułatwia je fakt, że pióra pojawiają się na mini-mapie i świecą, dzięki czemu gracze mogą je zobaczyć przez mgłę.

Na całej wyspie znajdują się cztery grzędy, więc wymagana jest odrobina wędrówki i lepsza kondycja. Pierwsza grzęda znajduje się na zachód od miejsca, w którym gracze spotykają Ruu. Służy jako wprowadzenie do tej nowej mechaniki rozgrywki, więc jest najłatwiejszy do zlokalizowania. Pozostałe można znaleźć w sanktuarium Cherai, na szczycie Shirikoro i na równinie Autake. Są one dość łatwe do znalezienia, ponieważ w tym momencie są to obszary pokryte mgłą na mapie. Najtrudniejszy jest Szczyt Shirikoro, ponieważ zdobywanie piór to długi proces z wieloelementowymi łamigłówkami. Po drodze czekają dobre nagrody, w tym projekt garnka Serenitea.

Gdy gracze złożą ofiary w każdym z miejsc, w których znajdują się grzędy, mogą wrócić do miejsca ceremonii Moshiri. Tutaj dostają Maushiro, instrument, który był ich jedynym powodem, aby odwiedzić wyspę.

Teraz muszą tylko wrócić do Kamy, aby opuścić wyspę, a następnie do Sumidy, aby zakończyć zadanie. Jeśli jednak gracze wrócą następnego dnia, przekonają się, że na wyspę powróciła mgła i czeka na nich nowe zadanie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1