Albion Online: Poradnik dla początkujących

Albion Online jest pełen mnóstwa zawartości, którą gracz może się cieszyć. Nowi gracze mają czasem trudności z obraniem właściwej drogi i wyjaśnieniem sobie pewnych spraw, aby mogli rozpocząć niesamowitą podróż i w pełni cieszyć się grą. Poznanie tych wskazówek i trików z pewnością pomoże ci szybciej rozwiązywać zadania

Serwer testowy Albionu

Serwer testowy Albionu to najlepszy sposób na poznanie gry i sprawdzenie, jaka klasa i styl gry najbardziej Ci odpowiadają.

Aby otworzyć serwer testowy Albionu, wystarczy otworzyć klienta Albion Online i tuż nad czerwonym przyciskiem „Graj” nacisnąć małe menu, w którym można wybrać i zagrać na serwerze testowym.

Na tym serwerze testowym masz nieograniczone zasoby, które możesz wykorzystać i wypróbować różne style gry. Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i przygotowanie się do gry na prawdziwym serwerze.

Na serwerze testowym Albionu nie ma innych graczy, którzy mogliby Ci przeszkadzać. Tutaj możesz zaprosić znajomych i sprawdzić swoje umiejętności PVP, aby przekonać się, jak dobra jest Twoja postać.

Skorumpowane Lochy

Skorumpowane lochy to najlepsze miejsce, jeśli grasz w pojedynkę. Tutaj będziesz mógł zabić mnóstwo mobów i zebrać srebro, które jest główną walutą w grze.

W tych lochach możesz również zdobywać sławę.

Jak zdobyć srebro

Zarabianie srebra jest główną rzeczą, dzięki której możesz kupować wysokiej klasy sprzęt i zwiększać swoje statystyki.

Zarówno gracze PVP, jak i PVE mają swoje własne sposoby na zbieranie srebra. Różnica pomiędzy tymi dwoma stylami gry polega na tym, że nagroda dla gracza PVP jest wyższa, ale również ryzyko jest większe.

Gracz PVP może zdobyć srebro znacznie szybciej z lochów i wydarzeń PVP, ale ma też 50% szans na jego utratę.

Gracz PVE potrzebuje więcej czasu na zebranie X ilości srebra, ale nie ponosi żadnego ryzyka. Gracze PVE mogą zbierać srebro, walcząc z potworami, biorąc udział w wydarzeniach PVE i zabijając bossów.

Gracz PVE może użyć umiejętności zbierania, aby zebrać wysokiej klasy materiały i użyć rynku, aby porównać ceny i sprzedać przedmioty zgodnie z własnymi upodobaniami.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1