Genshin Impact: Kryształy Genesis – wyjaśnienie

Genshin Impact graczom nie są obce waluty premium. Dzięki Primogemom, które są potrzebne do spełnienia życzeń w tej grze gacha i innych, takich jak Mora, gracze przyzwyczaili się do myśli, że aby zdobyć wszystkie postacie, bronie i kosmetyki, których mogą chcieć, będą musieli albo za nie zapłacić, albo je zdobyć. Jest jednak jedna waluta, którą można wymienić na inne waluty premium: Kryształy Genesis.

Genesis Crystals

Kryształy Genesis są opisane w Genshin Impact jak „Kryształ energii z samego początku istnienia wszechświata. Stworzony z nicości z czystego potencjału i nadziei, zawiera energię wystarczającą do stworzenia nowo narodzonej gwiazdy.” Jest to waluta w grze, którą można kupić w menu Sklepu. Tę walutę można kupić tylko za prawdziwe pieniądze i nie można jej znaleźć nigdzie w samej grze. Zakup kryształów Genesis to główna mikrotransakcja, za którą można podziękować Genshin Impact Osiąganie kamieni milowych w finansach, takich jak zarobienie 400 milionów dolarów w dwa miesiące.

Kupowanie Genesis Crystals

Kryształy Genesis stanowią większość systemu mikrotransakcji w Genshin Impact. Chociaż ceny różnią się w zależności od waluty kraju gracza, wymiana kryształów Genesis na dolary jest bardzo prosta i znajduje się w sklepach w grze.

  • 60 kryształów Genesis – 0$.99 USD
  • 300 Kryształów Genesis – 4 USD.99 USD
  • 980 Kryształów Genesis – 14$.99 USD
  • 1 980 Kryształów Genesis – 29 USD.99 USD
  • 3 280 Kryształów Genesis – 49 USD.99 USD
  • 6 480 kryształów Genesis – 99 dolarów.99 USD

Ceny te nie uwzględniają także specjalnych ofert dla pierwszych kupujących oraz innych możliwych ofert świątecznych na waluty premium w Genshin Impact. Nie wlicza się w to również specjalnego Błogosławieństwa Księżyca Welkin, które jest obecnie dostępne dla wszystkich graczy i może być zakupione kilka razy. Specjalny Welkin Moon zawiera zarówno Primogemy jak i Genesis Crystals, które gracz otrzymuje w ciągu 30 dni.

Używanie kryształów Genesis

Najbardziej użyteczną rzeczą, na którą można wymienić kryształy Genesis w grze, są Primogemy. Wymieniają się one jeden do jednego na Primogemy, dzięki czemu gracze mogą uzupełnić brakujące Primogemy, aby dostać się do następnego życzenia Intertwined Fate lub Acquaint Fate. Jednakże, Kryształy Genesis mogą być również użyte do zakupu przedmiotów do levelowania, takich jak rudy czarów, Mora, rozum bohatera i inne. Można je kupić w Gift Shopie w pakietach: Starter’s Supply Bundle lub Wayfarer’s Supply Bundle. W tej chwili nie można kupić pojedynczych przedmiotów do levelowania.

W przyszłości może pojawić się także możliwość zakupu miesięcznej przepustki Resin dla Genshin Impact za prawdziwe pieniądze lub Genesis Crystals, ale ten podobno system nie został jeszcze wdrożony. Miejmy nadzieję, że gracze otrzymają więcej informacji na temat tego, ile będzie kosztować gra i czy pojawi się wkrótce w ofercie miHoYo.

Wpływ Genshina jest dostępna w wersji mobilnej, na PC i PS4, a obecnie trwają prace nad wersją na Switcha.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1