Genshin Impact: Jak odblokować całą mapę Enkanomiya

Enkanomiya to nowy, rozległy obszar w grze Uderzenie Genshin 2.4 z mnóstwem do odkrycia, ale niektórzy podróżnicy mogą mieć problemy z odblokowaniem całej mapy. Bez względu na to, jak dużo gracze podróżują po wyspach, region pozostaje ciemny na mapie świata. W rezultacie wykonywanie zadań i poruszanie się po całym obszarze może być niepotrzebnie trudne. Na szczęście, ta kwestia w Genshin Impact może zostać rozwiązany przez proste działanie gracza w określonym momencie podczas World Quest, „Od zmierzchu do świtu w Byakuyakoku.”

Z drugiej strony, ci, którzy jeszcze nie weszli do Enkanomiyi, będą musieli najpierw uzyskać dostęp do tego obszaru, zanim odblokują mapę strefy. Aby dostać się do Enkanomiyi, gracze muszą najpierw ukończyć dwa zadania światowe, „Głębia skąpana w księżycu” i ” „Przepływ spokojnej wody,” odpowiednio. Należy pamiętać, że te dwa zadania będą dostępne dopiero po osiągnięciu przez gracza 30. rangi przygody lub wyższej i ukończeniu zadania Archon”Rozdział 2: Akt 3 – Wszechobecność nad śmiertelnikami.”

Gdy gracze skorzystają z wirującego basenu na wyspie Watatsumi, aby dostać się do Enkanomiyi, „Wejście do Tokoyo,” pierwszy cel w „Od zmierzchu do świtu w Byakuyakoku„rozpocznie się seria. Zadanie rozpoczyna się w momencie, gdy Podróżnik i Paimon zostają przeniesieni do tajemniczej jaskini. Aby osiągnąć postępy, Genshin Impact gracze muszą poszukać wskazówek dotyczących okolicy i użyć Klucza z Księżycowej Głębi, aby otworzyć gigantyczne drzwi prowadzące do pozostałych części Enkanomiyi.

Jak oświetlić Enkanomiyę na mapie Genshin Impact

W tym momencie gracz może swobodnie eksplorować wysepki w Uderzenie Genshina, jednak Enkanomiya nie pojawi się na mapie świata aż do osiągnięcia pewnego punktu podczas „Podziemne Próby Drake’a i Serpenta,”, następny quest po „Wejście do Tokoyo.” W pierwszej części tego obszernego zadania światowego gracze natkną się na kolejne duże, zamknięte wejście w ruinach. Przed gigantycznymi drzwiami znajduje się dziwny mechanizm, a gdy gracz zbliży się do nich, pojawią się wrogowie, którzy zastawią na podróżnika i jego drużynę zasadzkę. Po uporaniu się z pomniejszymi przeciwnikami, gracz będzie musiał wymyślić, jak otworzyć drzwi i zapuścić się głębiej w ruiny.

Aby ukończyć segment zadania „Zbadaj mechanizm i otworzyć wielkie drzwi” w Genshin Impact, gracze muszą zaatakować Mechanizm Trójkątny, gdy jego sześcian świeci się na żółto. Wejście zostanie otwarte, a gracze będą mogli wejść do budynku i po schodach na drugie piętro. Na górze Podróżnik i Paimon spotkają postać niezależną o imieniu Enjou, która udzieli informacji o regionie. Po zakończeniu dialogu podejdź do wygrawerowanej mapy na pobliskiej ścianie. Na koniec, aby odblokować pełną mapę Enkanomiyi, „Zbadaj” napis na ścianie, a na mapie świata pojawi się cała Enkanomiya.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1