Pokemon Legends Arceus: Request 41 Elegant Tail – poradnik

Mieszkaniec wioski o imieniu Asabei przeżywa dokładnie to samo i prosi Cię o pomoc w znalezieniu Pokémona z eleganckim ogonem, który zawija się jak sprężyna, złapaniu go i przyprowadzeniu do niego, aby mu go pokazać. Zadanie jest raczej proste, a jego wykonanie nie zajmie Ci dużo czasu. Ale prawdę mówiąc, te prośby i zadania w Pokemon Legends Arceus są bardzo skąpe, jeśli chodzi o informacje lub przynajmniej wiedzę o Pokemonach.

Prośba 41 Elegancki ogon Przewodnik – Pokemon Legends Arceus

Pokémon, o którym mówi Asabei, nazywa się Glameow, kotopodobny Pokémon, który znajduje się w Wybrzeże Kobaltowe w pobliżu pierwszego obozu. Wchodząc na teren Cobalt Coastlands, musisz kierować się w stronę plaży, w dół zbocza w kierunku Lądowanie Gingko.

Dokładna lokalizacja i obszar, w którym Glameow może się pojawić, znajduje się tutaj:

Glameow można znaleźć na tym samym zboczu, ale zbliżając się do niego należy zachować ostrożność, ponieważ Glameow ucieknie i zniknie, gdy tylko cię zauważy.

Próba walki z Pokémonem spowoduje, że Glameow ucieknie, zanim zdążysz zaatakować, więc najlepiej będzie, jeśli wybierzesz Podkradnij się do Pokémona i złap go za pomocą Poké Ball.

Pamiętaj, że Pokémon najprawdopodobniej pojawi się w ciągu dnia, ale może być tam również w nocy. Tylko po to, aby mieć większe szanse, Spróbuj poszukać w ciągu dnia.

Gdy już uda Ci się złapać Glameow, wróć do Asabeia i pokaż mu złapanego Pokémona, a zadanie zostanie ukończone i nagrodzone 2x Aux Evasion i 2x Grit Gravel.

Glameow nie jest tak naprawdę trudnym do zdobycia Pokemonem, ale mimo to należy pamiętać, że łapanie Pokemonów w Arceusa jest nieco trudniejsze niż w poprzednich grach Pokemon.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1