Genshin Impact: Wszystko, co wiemy o Kamisato Ayato

MiHoYo oficjalnie ujawniło projekt postaci Kamisato Ayato w Genshin Impact. Jego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale powszechnie spekuluje się, że będzie on grywalny podczas 2 Genshin Impact.6 aktualizacja. Jego banner może być dostępny w pierwszej połowie 2.6, wraz z powtórką Kamisato Ayaki, która może pojawić się w drugiej połowie. Chociaż Genshin Impact 2.5 będzie dostępny za około tydzień, fani już teraz oszczędzają swoje Primogemy i przygotowują potencjalne materiały do Wstąpienia dla brata Kamisato. Oto wszystko, co do tej pory wiadomo o Kamisato Ayato.

Przede wszystkim wszyscy wiedzą, że jest on starszym bratem Kamisato Ayaki i pierworodnym dzieckiem klanu Kamisato Genshin Impact. Ich rodzice zmarli, więc Ayato i Ayaka musieli zająć się wszystkimi obowiązkami jednego z najbardziej prestiżowych klanów Inazumy. Nie musi on zachowywać pozorów w takim stopniu jak Ayaka, ponieważ zajmuje się bardziej rządowymi sprawami państwa. Z tego powodu Ayaka musi utrzymywać perfekcyjną fasadę, co widać w emocjonalnej historii postaci Ayaki w filmie „Dig 5” Genshin Impact, podczas gdy Ayato może być sobą. Nie pojawia się jednak zbyt często publicznie i woli nie rzucać się w oczy. Ayaka jest opisana jako najstarsza córka klanu, więc rodzeństwo Kamisato musi mieć jeszcze więcej młodszego rodzeństwa.

Po drugie, Genshin ImpactAyato jest lubiany przez swoich rówieśników i mieszkańców Inazumy. Jest opisywany jako ciągle zajęty i zestresowany. Zarówno Ayaka, jak i Thoma często wyrażają swoje obawy o to, jak bardzo jest zajęty i jak bardzo powinien o siebie dbać. Jego obowiązki jako głowy klanu Kamisato oraz przywódcy Komisji Yashiro, jednego z Genshin Impact’s trzy komisje Inazumy, zastanawia się, czy ma w ogóle czas na bycie zwykłym obywatelem, podobnie jak Ayaka chciałaby, żeby ludzie ją traktowali. Pokazano jednak, że potrafi się dobrze bawić, co widać w oficjalnym teaserze postaci Arataki Itto. Ma sprytną i zabawną stronę, często ku przerażeniu Thomy. Arataki Itto wydaje się zawsze dobrze bawić z Ayato, gdy grają w karty lub toczą bitwę na żuki. Pomimo wszystkich swoich złośliwości, jest bardzo lojalny i patriotyczny, co podziwia nawet Raiden Shogun.

Umiejętności bojowe Kamisato Ayato w Genshin Impact

Kamisato Ayato ma podobny wygląd do swojej siostry. Oboje mają ten sam kolor oczu i włosów, przy czym asymetryczne włosy Ayato są nieco ciemniejsze od niebieskiego. Podczas gdy Ayaka ma małe znamię piękna na dole lewego oka, Ayato ma je na dole po lewej stronie ust. Oficjalnie Kamisato Ayato Uderzenie Genshina ujawnienie postaci pokazuje, że ma on tylko kilka elementów zbroi samurajskiej rozrzuconych w pobliżu ramion, ale nie zajmuje ona większej części jego ubrania. Zamiast tego wybrał biało-niebieski trzyczęściowy strój o mieszanym wyglądzie z tradycyjnym japońskim haori, które ma długie szerokie rękawy. Długi tył kurtki, która sięga poniżej kolan, ma odciśnięty na całej powierzchni wzór Kamisato Crest na wewnętrznej stronie materiału. Ayaka ma również herb Kamisato na różnych elementach swojego stroju. Wskazuje to na ich ważną i dumną pozycję w klanie.

Co ważniejsze, Wpływ Genshina Fani widzą jego Hydro Vision wyraźnie noszone obok jego talii. Na oficjalnych grafikach trzyma coś, co wydaje się być ostrzem nasyconym wodorem. Jest zbyt wcześnie, by stwierdzić, czy będzie jednym z najlepszych Wpływ Genshina Postacie wodne do stworzenia, ale jest bardzo prawdopodobne, że będzie to 5-gwiazdkowy użytkownik miecza wodnego. Możliwe jest również, że potrafi przełączać się między dwoma rodzajami broni. Dowodem na to jest postać niezależna z Inazumy o imieniu „Nobumori”.” Nobumori wspomina, że Ayato jest biegły zarówno w sztuce miecza, jak i włóczni. To dodatkowo sugeruje, że może on być użytkownikiem włóczni i miecza, jak Raiden Shogun.

Może być również podobny do Tartaglii, gdzie jego broń będzie automatycznie napełniana wodą przez krótki okres czasu. Jego dokładne umiejętności bojowe nie są znane, a to, czy będzie DPS-em czy wsparciem, jest wciąż przedmiotem dyskusji. Przewiduje się jednak, że może on mieć świetną synergię z Ayaką, być może tworząc z nią świetny duet Frozen, tak jak najlepsi przyjaciele Chongyun i Xingqiu. Może być też kimś, kto wspiera jednostki hydro, tak jak Shenhe, który ulepsza Genshin Impact Drużyny Cryo i Gorou, który zwiększa DMG Geo.

Jednak w jego zestawie będą musiały zajść drastyczne zmiany aby uczynić go naprawdę różnym od Xingqiu, użytkownika miecza wspierającego Hydro na najwyższym poziomie. Nasycone wodą ostrze wskazuje na jakiś rodzaj podpórki lub aplikatora wodnego. Brakuje jednostek wodnych, więc z pewnością będzie to odświeżający dodatek do obecnej listy grywalnych postaci, zwłaszcza że większość postaci wodnych to użytkownicy katalizatorów.

Jak Kamisato Ayato otrzymał swoją wizję w Genshin Impact

Nobumori twierdzi również, że przegrał walkę z Ayato i dlatego musiał zrezygnować ze swojej wizji. Oznacza to, że Ayato nie był pierwotnym właścicielem Wizji, ale osobą, która zdobyła ją poprzez przejęcie cudzej. Widać to również na przykładzie postaci Mony i Ningguanga, które również nie były pierwotnymi posiadaczami swoich wizji. Kaedehara Kazuha, który może pojawić się ponownie w Genshin Impact Wersja 2.6, eksperymentuje z tym zjawiskiem. Sposób, w jaki Wizja stworzona przez bogów może rezonować z inną wybraną osobą, jest po prostu niezwykły. Przyjaciel Kazuhy zginął jako męczennik, a jego Wizja straciła moc wraz z jego śmiercią.

W przypadku Ayato, pytanie o to, jak Wizja uznała Ayato za swojego nowego mistrza, jest nadal przedmiotem dyskusji. Drudzy posiadacze Wizji niekoniecznie mają ten sam element, co wcześniej. Być może Hydro Archon uznał, że obowiązek sprawiedliwości i uczciwości Ayato jest godny podziwu, skoro zdecydował się nadać wizji nowego mistrza. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ podczas gdy Cryo Vision Ayaki pojawiła się z powodu jej silnej ambicji, by ulżyć bratu w cierpieniu, Vision Ayato nie przyszła mu naturalnie.

W Thoma’s Hangout Event i historie postaci, które można odblokować poprzez zwiększenie Genshin Impact Poziom przyjaźni, Kamisato Ayato wzbudzał lojalność u wielu ludzi. Postać niezależna o imieniu „Hirotatsu” stwierdza, że będzie nadal służyć Komisji Yashiro w ramach wdzięczności za pomoc rodziny Kamisato. Kamisato Ayato był katalizatorem tego, jak Thoma otrzymał swoją Wizję. Zgodnie z historią Thomy, Ayato poprosił Thomę, aby ten lepiej odszedł wcześniej, niż angażował się w coraz bardziej wymagające sprawy klanu Kamisato. Thoma stanowczo odmówił i dlatego pojawiła się przed nim płonąca wizja.

Chociaż Genshin Impact przecieki o nadchodzących postaciach są najbardziej wyczekiwane, oficjalne potwierdzenie Kamisato Ayato uwolniło wielu graczy od wątpliwości. Jednakże, tak jak w przypadku każdej innej postaci z Genshin Impact, Kamisato Ayato wciąż jest produktem gry gacha. Oznacza to, że nie jest on wolny od niskiego poziomu dropów. Chociaż Genshin Impact współczynnik przyciągania nie ulegnie zmianie, formuła wypuszczania nowych postaci jak dotąd się sprawdza.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1