Genshin Impact Tier List: najlepsze postacie i umiejętności wymienione na liście

Uderzenie Genshina ma wiele różnych wpływów. Można tu dostrzec elementy Zeldy, ale jest to także pełnoprawna gra RPG z większą liczbą statystyk i przedmiotów do zarządzania niż jakakolwiek gra z tej serii. Jest to także gra typu gacha, co oznacza, że musisz stale oszczędzać (lub płacić prawdziwą gotówką), aby wylosować nowe postacie i bronie w celu stworzenia potężnej drużyny.

Jeśli tworzysz potężną drużynę, musisz wiedzieć, jakie są jej poziomy najlepsze postacie w Genshin Impact są. W grach gacha, najlepsze postacie są zazwyczaj oznaczone symbolem Lista poziomów, I tak właśnie postanowiliśmy zrobić w tym przypadku. Zanim przejdziemy do pełnej listy poziomów, kilka kluczowych zastrzeżeń..

Lista poziomów Genshin Impact: zanim przeczytasz nasze najlepsze wybory postaci

 • Przede wszystkim, Listy rang są subiektywne. Należy o tym pamiętać. Wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem postacie – niektóre z nich mogą być o poziom wyżej lub niżej, a nawet więcej. Staraliśmy się wziąć pod uwagę wszystkie umiejętności postaci, ich siłę oraz to, jak mogą wpasować się w różne style gry.
 • Druga, Listy poziomów cały czas się zmieniają. Ta lista poziomów została ostatnio zaktualizowana 7 października 2020 r., a zatem jest oparta na balansie i postaciach dostępnych w Genshin Impact w tym czasie.
 • Jako gra z usługą na żywo, Genshin Impact będzie stale dodawać nowe postacie i wprowadzać poprawki – a to nieuchronnie wpłynie na Tier List. Będziemy wracać do tej strony, aby ją okresowo aktualizować, ale polecamy także społeczności fanów, takie jak Reddit, które będą znacznie lepiej reagować na zmiany w Tier Listach, które mają wpływ na meta Genshin Impact – prawdopodobnie tego samego dnia. 
 • Ogromną zaletą każdej postaci jest jej pokrewieństwo z żywiołami – Aby w pełni wykorzystać ich wpływ, należy zrozumieć, co mogą zrobić. Przeczytaj nasz przewodnik po żywiołach, combosach żywiołów i reakcjach na nie.
 • Kilka postaci można mieć za darmo. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, sprawdź naszą listę darmowych postaci Genshin Impact.
 • Wreszcie, postaraj się nie przywiązywać zbyt dużej wagi do list rankingowych. Wszystkie postacie w Genshin Impact są możliwe do wykorzystania, a skład drużyny jest ważniejszy niż jedna postać. Nie wpadnij w pułapkę wydawania zbyt dużej ilości pieniędzy na losowania gacha w różnych banerach promocyjnych w pogoni za postacią klasy S.

W związku z tym kliknij na link, aby zobaczyć tier – lub po prostu przewiń!

 1. Postacie z poziomu S
 2. Postacie z poziomu A
 3. Postacie poziomu B
 4. Postacie z rangi C
 5. Postacie z kategorii D

Postacie rangi S: najlepsi członkowie grupy w Genshin Impact

Poniżej znajdują się nasze aktualne topowe wybory najlepszych postaci w Genshin Impact: ranking s-tier naszej Tier List. Lista ta będzie się oczywiście zmieniać w miarę przywracania równowagi w grze i dodawania nowych postaci…

Diluc (Poziom S, Claymore, Pyro/Fire)

 • Diluc jest 5-gwiazdkową postacią żywiołu piro, która używa Claymore’a jako potężnej broni do walki wręcz, i naszym zdaniem jest to obecnie absolutnie najlepsza postać tego typu w grze. Jeśli uda ci się go wylosować, zyskasz dostęp do solidnego atakującego mieczem, który może być twoim głównym zadającym obrażenia w walce wręcz, gdy czekasz na potężniejsze ataki. Jako użytkownik Claymore ma również dostęp do potężnego ataku z ładunkiem, który może zadawać ogromne obrażenia osłabionym wrogom.
 • Umiejętnością żywiołową Diluc jest Searing Onslaught, atak mieczem, który zadaje także obrażenia od pyro. Możesz użyć tego ataku 3 razy z rzędu, zanim zostanie on zablokowany przez 10-sekundowy czas odnowienia.
 • Wybuch żywiołu Diluc to „Świt”, który uwalnia ogromne płomienie i przywołuje Feniksa, który zadaje ogromne obrażenia od żywiołu Pyro.
 • Dzięki powyższym umiejętnościom oraz innym dodatkowym talentom i ulepszeniom, dostępnym dzięki odblokowaniu wniebowstąpienia i konstelacji, Diluc może stać się pogromcą obrażeń na sekundę, bardzo szybko zadającym ogromne DPS.

Fischl (Poziom S, łuk, Elektro/Piorun)

 • Fischl to 4-gwiazdkowa postać z żywiołem elektrycznym o nieco gotyckim wyglądzie, która podróżuje z krukiem o imieniu Oz. Kruk Oz jest kluczowy dla jej zdolności bojowych i w dużej mierze decyduje o tym, dlaczego jest tak użyteczną postacią. Jako osoba posługująca się łukiem, może być wykorzystywana do utrzymywania dystansu i zadawać obrażenia od żywiołu elektrycznego za pomocą naładowanych ataków. Fischl naprawdę zyskuje na wartości dzięki swoim umiejętnościom żywiołów, które wykorzystują Oza. W późniejszym czasie może nawet zdobyć umiejętność, dzięki której można trafić Oza strzałami z łuku, aby wywołać dodatkowe ruchy i reakcje. W zasadzie na krótko przyzywasz na pole bitwy potężnego członka drużyny, aby ci pomógł. Jako użytkownik łuku, będziesz chciał używać Fischl z dystansu, lub używać jej tylko w kluczowych momentach, aby uruchomić umiejętności.
 • Umiejętnością żywiołową Fischla jest Nocny Jeździec, który przywołuje kruka Oza. Oz pojawia się w walce i atakuje pobliskich przeciwników obrażeniami od elektryczności do momentu zakończenia działania umiejętności – potem następuje długi, 25-sekundowy czas odnowienia, po którym prawdopodobnie będziesz chciał ją wymienić.
 • Elemetnalny Wybuch Fischla jest mniej przydatny w sytuacjach ogólnych, ponieważ Oz wydaje się bronić Fischla, jednocześnie zadając pobliskim wrogom obrażenia od elektryczności – jest jednak świetny do wyciągania Fischla z kłopotów, gdy sprawy przybierają zły obrót.
 • W przypadku tej postaci chodzi przede wszystkim o obrażenia od elektryczności. Fischl ma dostęp do kilku umiejętności konstelacji i przyspieszenia, które zwiększają jej elektroobrażenia – dzięki nim może być naprawdę zabójcza.
 • Jeden z pasywnych talentów Fischl sprawia, że jest ona o 25% szybsza w kończeniu wypraw w Mondstadt. 

Qiqi (Poziom S, miecz, lód/kryształ)

 • Naturalną rolą Qiqi jest uzdrawianie, a w chwili pisania tego tekstu jest ona z pewnością najlepszym uzdrowicielem w grze. To ma sens – ta wylosowana pięciogwiazdkowa postać jest w narracji farmaceutką, ale ma też dostęp do żywiołu krio i może wyposażać się w miecze.  Mimo że jest użytkowniczką miecza, nie myśl o niej jak o Dziewicy Miecza – jej obrażenia od normalnego ataku są znacznie niższe niż u nawet niższych użytkowników miecza, takich jak protagonista Podróżnik Bliźniak. Umiejętności Cryo Qiqi pozwalają jej jednocześnie zadawać obrażenia i regenerować HP wszystkich członków grupy. Im więcej obrażeń zadaje, tym więcej może się leczyć – co czyni z niej niezastąpionego uzdrowiciela, idealnego do zmiany, gdy jesteś w potrzebie.
 • Umiejętnością żywiołową Qiqi jest Zwiastun Mrozu, który zadaje obrażenia od żywiołu Cryo pobliskim wrogom – ale także, jak już wspomniano, zapewnia ciągłą regenerację punktów życia zarówno Qiqi, jak i sojusznikom. Działa ona również na sojuszników, co oznacza, że może być ogromna w kooperacji.
 • Wybuch żywiołu Qiqi to Preserver of Fortune, który oznacza przeciwników zadających obrażenia od żywiołu Cryo, jednocześnie zapewniając ciągłe leczenie.
 • Jeśli masz szczęście i uda Ci się ją wylosować więcej niż raz, konstelacje Qiqi znacznie zwiększają obrażenia i leczenie jej ataków cryo. Jej Rozwinięcie działa podobnie – a wraz z rozwojem staje się po prostu szalenie dobrym uzdrowicielem, nawet jeśli jej ogólne obrażenia są niższe niż u innych rówieśników.
 • Pasywny talent Qiqi jest przydatny, ponieważ pokazuje na mini-mapie zasoby dostępne wyłącznie dla Liyue, ułatwiając zdobycie niektórych rzadkich przedmiotów.

Venti (Poziom S, łuk, Anemo/Wiatr)

 • We wczesnej fazie gry może cię kusić, by pozostać przy bohaterze Podróżującym z żywiołem Anemo, ale nie rób tego – jeśli uda ci się zdobyć Ventiego, jest on najlepszą postacią z żywiołem Anemo, a ponadto świetnie nadaje się na bohatera wspierającego imprezę. Choć nieco inaczej rozłożone, Venti zadaje obrażenia łukiem, podobnie jak Fischl, więc nie jest to postać, która walczy z chwili na chwilę, ale jej atutem są imponujące umiejętności Anemo, które mogą obezwładnić przeciwników i sprawić, że będą podatni na ataki jej silniejszych sojuszników. Anemo jest również niezwykle przydatnym elementem do wywoływania reakcji żywiołowych. 
 • Umiejętność żywiołowa Venti nazywa się Sonet Skywarda i przywołuje na przeciwnika Domenę Wiatru, która zadaje obrażenia od wiatru i unosi przeciwników w powietrze, pozostawiając ich bezbronnych. Jeśli przytrzymasz przycisk, możesz również użyć Wiatru, który jest jeszcze większy i zadaje więcej obrażeń – ale to ponad dwukrotnie wydłuża czas odnowienia.
 • Wybuch żywiołu Venti to Wielka Oda Wiatru, która opiera się na łuku – wystrzeliwujesz strzałę żywiołu anemo, która tworzy wir wciągający wrogów i zadający obrażenia od anemo. Umiejętność ta jest szczególnie potężna, gdy używa się jej do wywoływania reakcji żywiołów i zadaje dodatkowe obrażenia, gdy to zrobisz.
 • Pomyśl o Venti jak o Żelaznej Pięści w Aksamitnej Rękawicy; możesz wywołać potężne reakcje innych postaci, a następnie wprowadzić Venti, aby uruchomić potężne kombinacje żywiołów. Możesz też użyć Venti, aby zablokować wrogów, a następnie zrobić to samo w odwrotnej kolejności. Jej talenty Stężenia i Rozwinięcia zwiększają jej umiejętności, ale także ogólne obrażenia od broni. 
 • Venti posiada szczególnie przydatny talent pasywny, który zmniejsza zużycie taminy podczas szybowania o 25%. Może się to kumulować z niektórymi innymi postaciami, a więc może zrobić dużą różnicę.

Xiangling (Poziom S, Polearm, Pyro/Fire)

 • Xiangling to czterogwiazdkowa postać, która ledwie wślizguje się do naszej pierwszej ligi – ledwo – dzięki temu, że zapewnia inny rodzaj normalnego ataku, Polearm, który ma wyjątkową użyteczność, jeśli chodzi o walkę wręcz i dystans, aby trzymać wrogów na dystans. Ma żywioł ognia – odpowiedni dla kucharza, który spędza czas przy piecu. Podstawowe obrażenia zadawane przez kij są porównywalne z umiejętnościami bardziej doświadczonego użytkownika miecza, ale to umiejętności oparte na żywiole ognia są bardziej przydatne – choć nie zapominaj, że nie jest to ta sama liga, co Diluc. Oferuje ona jednak inny styl zadawania obrażeń, a jej zaletą jest wsparcie.
 • Umiejętność żywiołowa Xianglinga przywołuje Guobę, Pandę, która zionie ogniem na wrogów, zadając obszarowe obrażenia od pirotechniki. Przydaje się do kontrolowania tłumu i odwracania uwagi.
 • Elemental Burst Xianglinga to potężne Pyronado, które jest dokładnie tym, na co wygląda… ogromnym, ognistym tornadem, które podąża za Xianglingiem przez 10 sekund trwania umiejętności. Przydaje się także do trzymania wrogów w szachu. 
 • Jeśli wyspecyfikujesz Xiangling pod kątem obrażeń od żywiołów, możesz uczynić z niej potężną postać wspierającą, którą możesz wprowadzić, aby wywoływać reakcje żywiołów i kombinacje lub po prostu odciągać od siebie wrogów i kontrolować sytuację, gdy robi się gorąco. Niektóre umiejętności Wniebowstąpienia i Konstelacji wykorzystują to, wydłużając czas reakcji żywiołów i sprawiając, że Guoba upuszcza przedmioty wzmacniające, gdy znika po zakończeniu ataku.

Postacie rangi A w Genshin Impact: wartościowi członkowie drużyny

Barbara (A-Tier, Katalizator, Hydro/Water)

 • Barbara jest 4-gwiazdkową postacią posługującą się żywiołem wody, która jest solidnym uzdrowicielem – jest też jedną z silniejszych postaci posługujących się żywiołem wody w Genshin Impact. Typ broni Katalizator oznacza, że jest ona magiem, co oznacza, że stale zadaje obrażenia od swojego żywiołu. Obrażenia są więc imponujące, gdy są skuteczne, ale naturalnie nieistotne, gdy są mniej skuteczne. Barbara ma jednak przewagę w postaci umiejętności żywiołów, które zadają obrażenia i jednocześnie leczą grupę, a poziom leczenia rośnie wraz z nią.
 • Umiejętność żywiołowa Barbary nazywa się Let the Show Begin i zasadniczo sprawia, że pada deszcz, co sprawia, że wrogowie są mokrzy i zadają obrażenia hydrologiczne. Częścią tego jest proporcjonalne uzdrowienie strony, ale także to, że efekt statusu Mokrego może być użyty do wywołania efektów Krio lub Elektro, które zadają duże obrażenia, gdy są połączone z inną postacią.
 • Wybuch żywiołu Barbary jest właściwie zwykłym leczeniem – leczy około 18% maksymalnego HP każdego członka grupy, plus premia w tysiącach. 

Jean (Poziom A, Miecz, Anemo/Wiatr)

 • Jeśli nie wystarczyły ci obrażenia zadawane mieczem jeszcze na poziomie S z Qiqi, to pięciogwiazdkowa Jean jest prawdziwą, prawdziwą, tradycyjną panną miecza z gier RPG, Dandelion Knight – a to oznacza, że potrafi posługiwać się ostrzem, ma duże obrażenia podstawowe i przyzwoity atak z ładunkiem. Jej opcje żywiołów są oparte na wietrze i mogą wywoływać potężne reakcje lub po prostu zadawać spore obrażenia, ale ma też zalety uzdrowicielskie, co czyni ją nieco podobną do Paladyna. Kiedy zostanie ulepszona dzięki odblokowaniom Wniebowstąpienia i Konstelacji, może leczyć się, wykonując podstawowe ataki, a także powalać wrogów wiatrem i leczyć stronę – to potężna kombinacja, która prawie uczyniła z niej poziom S.
 • Umiejętność żywiołowa Jean nazywa się Ostrze Wichru i polega na wyrzuceniu przeciwników w powietrze za pomocą miecza, co zadaje obrażenia od wiatru.
 • Wybuch żywiołu Jean tworzy coś w rodzaju tornada, ale jest ono dla ciebie bardzo pomocne – leczy sojuszników, a jednocześnie wyrzuca wrogów w powietrze i zadaje im spore obrażenia. 

Keqing (A-Tier, Miecz, Elektro/Piorun)

 • Kolejna przyzwoita użytkowniczka miecza, Keqing, posiada przyzwoite umiejętności związane z mieczem, ale także potężne umiejętności związane z żywiołem elektrycznym, które pozwalają jej trafić przeciwnika, oznaczyć miejsce, w którym znajdował się wróg, a następnie wyznaczyć je jako strefę, w której występują obrażenia od energii elektrycznej. Jest to wyjątkowa umiejętność, którą można wykorzystać do kontrolowania przeciwników i łączenia potężnych kombinacji, którą należy stosować w połączeniu z jej zwykłymi atakami. Jej żywiołem są ataki AOE – pomyśl o niej jak o maszynie DPS średniego lub wysokiego poziomu.
 • Umiejętnością żywiołową Keqinga jest Gwiezdna Odnowa, która, jak już wspomniano, pozwala zadawać obrażenia i zostawiać na świecie znacznik, który przez krótki czas zadaje obrażenia elektryczne AOE. Doskonale nadaje się do wywoływania reakcji opartych na elektryczności.
 • Żywiołowy Wybuch Keqing zadaje ogromne obrażenia od elektryczności w AOE, jednocześnie zadając paskudne ataki wręcz – co w zasadzie podsumowuje jej styl gry!
 • Keqing ma tę samą przydatną umiejętność, co Fischl, która pozwala jej szybciej kończyć wyprawy, ale w jej przypadku są to te z Liyue. 

Mona (Poziom A, Katalizator, Hydro/Woda)

 • Ten opis Mony jest podobny do opisu Barbary powyżej, prawda?? Cóż, są do siebie podobne – obie są magami, obie bazują na wodzie, są na tym samym poziomie. Różnią je jednak umiejętności – Mona ma nieco inny standardowy rozkład obrażeń od ataku, ale posiada też bardziej wybuchową parę umiejętności wodnych z lekką przewagą wsparcia, która prowadzi do dużych reakcji żywiołowych.
 • Umiejętnością żywiołową Mony jest Odbicie Zagłady, które przywołuje Upiora. Odciąga to ataki wroga, jednocześnie zadając Hydro przeciwnikom. Gdy nie można już wytrzymać, Fantom eksploduje potężnym rozbryzgiem obrażeń od żywiołu wody.
 • Jednak do Mony przyjdziecie po Elementalny Wybuch Fantazmatu Stellaris – potrafi on stworzyć ogromną bańkę, w której znajdują się wrogowie. Wrogowie stają się przez to mokrzy i otrzymują dodatkowe obrażenia. Możesz oczywiście użyć tej umiejętności jako przygotowania do uruchomienia brutalnego kombo – i to właśnie w tej dziedzinie Mona błyszczy najbardziej.

Xiao (A-Tier, Polearm, Anemo/Wind)

 • Xiao uzupełnia naszą drugą klasę wojowników, oferując wojownika z bronią polekową klasy A i inną postać z żywiołem Anemo, która może towarzyszyć Jeanowi. Jeśli szukasz Elementu Anemo, to naszym zdaniem Jean nadal jest najlepszym wyborem na tym poziomie, ale Xiao nadal jest świetną postacią zadającą obrażenia, która może pełnić rolę głównego zadającego obrażenia w walce dzięki umiejętnościom miecza i solidnym umiejętnościom opartym na wietrze. Jego Wybuch Żywiołów jest szczególnie wyjątkowy i może nie być dla każdego, ale odblokowanie Wniebowstąpienia i Konstelacji znacznie zwiększa jego użyteczność.
 • Umiejętność elementarna Xiao to proste pchnięcie w przód, które zadaje obrażenia od Anemo, ale można jej też użyć jako ataku w powietrzu.
 • Wybuch żywiołu Xiao przemienia go w potężną bestię – ale na czas działania tej umiejętności spada mu HP. Obrażenia są tu niesamowite, ale nie chcesz ich marnować ze względu na utratę HP, chyba że masz w drużynie szczególnie utalentowanego uzdrowiciela gotowego do działania.

Postacie rangi B w Genshin Impact

 • Bennett (4-gwiazdkowy, miecz, piro/ogień)
  • Bennet jest przyzwoitą postacią z niezłą ilością zadawanych obrażeń, ale w ostatecznym rozrachunku przewyższa wielu swoich rówieśników posługujących się żywiołem piro.
  • Posiada umiejętność, która skraca czas spędzony na wyprawach w Mondstadt o 25%.
 • Chongyun (4-gwiazdkowa, Claymore, Cryo/Ice)
  • Świetnie radzi sobie z przemierzaniem wody za pomocą umiejętności żywiołów, ale w walce jest dość przeciętny i podobny do innych użytkowników Claymore.
  • Skraca czas ekspedycji w Liyue dzięki umiejętności pasywnej.
 • Klee (4 gwiazdki, Katalizator, Piro/ogień)
  • Jeśli chcesz, aby mag żywiołu Pyro stale zadawał obrażenia, Klee jest dla ciebie – ale poza tym, jest po prostu zdeklasowana przez inne opcje Pyro na wyższych poziomach.
  • Posiada ona jednak umiejętność pasywną „Wszystkie moje skarby”, która pokazuje ekskluzywne zasoby Mondstadt na mini-mapie.
 • Noelle (4-gwiazdkowy, Claymore, Geo/Ziemia)
  • Noelle jest lepsza, niż na to wygląda – w dużej mierze dzięki umiejętnościom elementarnym Napierśnik i Czas Wymiatania, które są doskonałe. Jej moc zadawania obrażeń jest również duża.
 • Brzytwa (4-gwiazdkowy, Claymore, Elektro/Piorun)
  • Doskonałe obrażenia podstawowe na tym poziomie, ale umiejętności elementarne wydają się niedopasowane do jego stylu gry. 
  • Noelle Xiao posiada bardzo przydatną umiejętność, która zmniejsza zużycie wytrzymałości podczas sprintu.
 • Podróżnik (5-gwiazdkowy, Miecz, Anemo lub Geo)
  • Bliźniacza postać protagonisty-podróżnika jest wyjątkowa, ponieważ może być elementem Anemo lub Geo i może zmieniać żywioły w świecie gry. 
  • Każda z wersji posiada inny zestaw umiejętności i przedmiotów do odblokowania, ale ostatecznie Podróżnik pozostaje zwykłym średniakiem – wszechstronnym, ale zdeklasowanym przez postać z wyższej półki, niezależnie od tego, którą ścieżkę wybierzesz.
 • Xingqiu (4-gwiazdkowy, miecz, woda/woda)
  • Solidne ataki mieczem długim i wspaniała eksplozja żywiołu, dzięki której jego normalne ataki zadają większe obrażenia. Jednak inni użytkownicy mieczy mogą zadawać większe obrażenia/DPS, a żywioł wody/wody jest generalnie jednym z mniej przydatnych do kombinacji żywiołów, z wyjątkiem kombinacji z żywiołem elektrycznym.

Postacie rangi C w Genshin Impact

 • Kaeya (4 gwiazdki, miecz, krio/lód)
  • Kaeya jest przydatna do przekraczania wody, jeśli zdobędziesz ją wcześnie, a także do odblokowywania rzeczy związanych z żywiołem cryo w świecie, ale są po prostu o wiele lepsze opcje Cryo. Mimo to jest on darmowy.
 • Lisa (4 gwiazdki, Katalizator, Elektro/Piorun)
  • Lisa ma szansę zwrócić część materiałów do craftingu podczas tworzenia eliksirów, co jest przydatne.
 • Ningguang (4-gwiazdkowy, Katalizator, Geo/Ziemia)
  • Ningguang jest najbardziej przydatna dzięki umiejętności, która pokazuje na mini-mapie lokalizację rudy żelaza, białej rudy żelaza, rudy kryształu i magicznej rudy kryształu. Jest przyzwoita w walce i potrafi znieść wiele ciosów, ale istnieją inne opcje z wyższej półki, które są prawdopodobnie lepsze.
 • Sucrose (4-gwiazdkowy, Katalizator, Anemo/Wiatr)
  • Sucrose ma przyzwoite ataki wiatrem, ale jest zbyt podobna do Podróżnika w formie Anemo – do której masz dostęp od samego początku gry – aby się wyróżnić.

Postacie rangi D w Genshin Impact

 • Beidou (4-gwiazdkowy, Claymore, Electro/Lightning)
  • Beidou posiada claymore, co oznacza, że ma świetny atak naładowany i może powalać wrogów, ale element elektrostatyczny nie pasuje do jej gry.
  • Beidou ma jednak świetną umiejętność pasywną, która zmniejsza zużycie Staminy podczas pływania.
 • Amber (4 gwiazdki, łuk, piro/ogień)
  • Trudno być zbyt złym w stosunku do Amber, skoro dostajemy ją na samym początku. Jest ona użyteczną postacią posługującą się żywiołem ognia we wczesnej fazie gry, ale w zasadzie jest to postać samouczka – szybko i łatwo można ją pokonać za pomocą innych łuczników i pirotechników.
  • Amber posiada jednak umiejętność, która zmniejsza zużycie wytrzymałości w szybowaniu o 20%, co zawsze jest przydatne.
Jak oceniasz artykuł?
Genshin1