Zielone Piekło – najlepsze miejsce na budowę bazy: Najlepsze lokacje

W Zielonym Piekle nie ma ani jednej lokacji, którą można by uznać za absolutnie NAJLEPSZĄ bazę wypadową. Jest tak wiele miejsc, a wiele z nich jest wyjątkowych. Jeśli jednak szukasz dobrych miejsc na bazę, nie szukając ich samemu, jest kilka godnych wyróżnienia. Omówimy, dlaczego uważamy, że są to jedne z najlepszych baz wypadowych.

Najlepsza lokalizacja bazy – Zielone Piekło

Zasadniczo, dobre miejsce na bazę składa się z posiadania odpowiednich zasobów, źródła wody, jakiegoś schronienia i miejsca bezpiecznego od wrogów. Oczywiście, jest wiele miejsc, które oferują wszystkie te rzeczy, więc zamiast jednego miejsca wymienimy kilka z nich.

Możesz w pełni wykorzystać to miejsce, jeśli wprowadzisz w nim pewne zmiany, więc pamiętaj o tym. Gdy już wybierzesz miejsce, popracuj trochę tu i tam. To są wszystkie najlepsze lokacje bazowe w Zielonym Piekle:

  • Współrzędne 35W 25S – Zasadniczo wybraliśmy to miejsce ze względu na ukształtowanie terenu. Jest to równy teren, z kilkoma dużymi otwartymi przestrzeniami na obozy. Jest tam dużo drzew, roślin i czyste źródło wody. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to najlepsza baza taktyczna. Jest naprawdę dobry, nie zrozum mnie źle, ale wybraliśmy go głównie dlatego, że jest piękny i bezpieczny.
  • Współrzędne 28W 34S – To jest raczej baza skupiająca się na wodzie. Świetnie nadaje się do łowienia ryb, ponieważ w głębokiej wodzie można zastawić pułapki na ryby, a także ma czyste źródło wody. Posiada skrzynię do przechowywania, a także cały namiot z szafkami, półkami i innymi rzeczami. Nie musisz z niego korzystać, jeśli nie chcesz, ale posiadanie go jako dodatku jest bardzo pomocne.
  • 26W 27S Współrzędne – Jest tu duży potencjał roślin. Jest tu tak wiele różnych rodzajów terenu, a w okolicy rośnie wiele drzew. Można tu nawet zbudować bazę nad wodą, co czyni ją jedną z najbardziej chorych baz w historii. Ta lokacja jest przeznaczona raczej dla nowych graczy.

Jak już mówiłem, nie są to najlepsze bazy na Ziemi, ale na pewno są tam najlepsze. Jest tak wiele dostępnych miejsc, że trudno powiedzieć, co to jest.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1