Genshin Impact: Gdzie znaleźć jaja

Gracze walczą, szybują i biegają po pięknym świecie Genshin Impact Wpływ Genshin, natkną się na różne przedmioty, które można wykorzystać w przepisach. Od Wpływ Genshin Receptury mogą leczyć graczy i ich członków party NPC, stosować buffy i wiele więcej, składniki do nich są ważne do zebrania w świecie gry. Jednym ze składników, który pojawia się w wielu różnych przepisach, jest jajko.

Jaja w Genshin Impact

Jaja są składane przez ptaki w Wpływ Genshina, a wszystkie te ptaki znoszące jaja mają swoje domy na drzewach. Aby znaleźć te kulinarne przysmaki, gracze będą musieli patrzeć w górę podczas wędrówki po krainie. Obecnie w grze znajduje się w sumie 11 przepisów, które wymagają dodania przynajmniej jednego jajka, a są to:

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentwordcount1]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1551193469797-0′);
});

 • Der Weisheit Letzter Schluss
 • Naleśnik lżejszy niż powietrze
 • Zupa z nasion lotosu i ptasich jaj
 • Satysfakcjonująca sałatka
 • Naleśnik na przerwie na herbatę
 • Wpływ GenshinZwęglone jajo z Teyvat
 • Smażone jajko Teyvat
 • Jajo księżyca w pełni
 • Kanapka śniadaniowa poszukiwacza przygód
 • Księżycowy placek
 • Złoty krab

Gdzie kupić jaja

Gracze mogą kupować ptasie jaja u jednego sprzedawcy w grze: Draff ze Springvale, Mondstadt. Ten myśliwy otwiera sklep tylko w ciągu dnia, sprzedaje surowe mięso, ptactwo domowe i ma zapas 5 jaj dziennie po 200 sztuk Genshin Impactgłównej walucie w grze, zwanej Mora. Jego zapasy odświeżają się codziennie, co daje graczowi możliwość uzupełnienia ich z czasem lub wzięcia kilku sztuk, jeśli jest ich mało. Ale ponieważ jest on jedynym sprzedawcą, który sprzedaje ptasie jaja, gracze będą musieli polegać na znalezieniu ich w dziczy, aby je zdobyć.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentwordcount2]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1555342976270-0′);
});

Egg Mountain

Jest też góra, na której szczycie zawsze znajduje się od 4 do 5 ptasich jaj; ten nieuchwytny szczyt znajduje się w górach Quinyun. Gracze mogą wspiąć się na szczyt, złapać jajka, poczekać około trzech dni w grze na ich ponowne pojawienie się, a następnie złapać je ponownie i ponownie. Lokalizacja tego szczytu jest zaznaczona tutaj:

Znajdowanie kolejnych jajek

Jaja są dość łatwe do znalezienia w okolicach historycznych Genshin Impact miasto Mondstadt i inne zielone tereny, jeśli gracze wiedzą, gdzie szukać; na dachach w całym mieście jest około 6-10 ptasich jaj rozrzuconych po całym mieście. Gracze mogą znaleźć 30 lub więcej na obrzeżach miasta, zaglądając w drzewa, wspinając się na szczyty wszystkich ruin i szybując po górzystych terenach. Jaja będą pojawiać się w tych samych miejscach raz za razem, więc gracze będą mogli zapamiętać dobrą trasę i napełniać kieszenie jajami przy każdym ponownym pojawieniu się.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().odśwież([contentwordcount3]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1555342976270-1′);
});

Uderzenie Genshin jest już dostępna na urządzenia mobilne, PC i PS4. Trwają prace nad wersją na PS5 i Switch.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1