Albion Online: Jak dostać się do Czarnej Strefy Poradnik

Gracze zawsze szukają lepszych łupów i zasobów w Albion Online, a Czarna Strefa może być świetnym miejscem do ich znalezienia. W tym poradniku opowiemy Ci, jak dostać się do Czarnej Strefy w grze, niesamowitego miejsca, w którym możesz przeżyć ciekawą przygodę.

Albion Online: Jak dostać się do Czarnej Strefy Poradnik

Do Czarnej Strefy możesz się dostać, aktywując Bramę Królestwa w dowolnym większym mieście z wyjątkiem Caerleon. Miasta te to Bridgewatch, Fort Sterling, Lymhurst, Marlock i Thetford w grze.

Kiedy jesteś w jednym z tych miast, ale nie jesteś w banku lub na rynku, naciśnij N na klawiaturze, aby otworzyć mapę strefy.

Teraz poszukaj ikony radiolatarni w pobliżu Sali Zdobywców, pamiętaj, że kolor Realmgate jest inny dla każdego miasta, więc może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji.

Teraz przejdź do Wrót rzeczywistości, a gdy tam dotrzesz, zobaczysz listę miejsc, które możesz odwiedzić przez Wrota rzeczywistości.

Otwórz mapę świata, wciskając klawisz M, i znajdź obszary, które należą do Czarnej Strefy.

Teraz wybierz jeden z tych obszarów z menu celu podróży, a następnie naciśnij czerwony kolorowy przycisk Enter w rogu ekranu.

Na ekranie pojawi się komunikat ostrzegający, że właśnie wchodzisz do Czarnej Strefy PvP z pełnym łupem. Kliknij Tak, jeśli jesteś w pełni przygotowany do wejścia do strefy, a zostaniesz tam teleportowany.

Po dotarciu na miejsce nie klikaj jeszcze na nic na ziemi, ponieważ stracisz tarczę i będziesz narażony na ataki innych graczy.

Zamiast tego, musisz najpierw udać się do jednej z kapliczek niewidzialności, które można znaleźć w pobliżu portali, aby uzyskać tymczasową niewidzialność na dwie minuty.

Zwiększy to Twoje szanse na wydostanie się żywym z klastrów portalu.

Czarna Strefa może być lukratywnym miejscem, ponieważ będziesz w stanie zdobyć zasoby aż do ósmego poziomu i zarobić 250% sławy i 160% bonusu do łupów.

Jednak może to być również niebezpieczne miejsce, więc musisz być ostrożny, ponieważ każdy, niezależnie od gildii, sojuszu czy partii, może cię zaatakować bez utraty reputacji.

Kiedy podróżujesz z jednego terytorium do drugiego w Czarnej Strefie, powinieneś zawsze trzymać się krawędzi mapy.

Unikaj dróg, gdyż możesz zostać zaatakowany przez Gankerów i nie zabieraj ze sobą cennych przedmiotów, gdyż możesz je stracić. Zawsze noś przy sobie te przedmioty, które są tanie i które można łatwo wymienić.

To wszystko, teraz postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i wejdź do Czarnej Strefy, aby zdobyć cenne zasoby. Zachowaj ostrożność, w przeciwnym razie możesz stracić więcej, niż możesz zyskać!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1