Gorilla Tag: Jak się wspinać

Gra posiada funkcję gry wieloosobowej i zdołała również zrobić wrażenie na graczach dzięki imponującym wrażeniom VR.

Gra Gorilla Tag, opracowana przez niezależnego twórcę gier VR, w krótkim czasie zdołała stworzyć bardzo solidną społeczność i zyskała poważną bazę graczy. Gra Gorilla Tag jest darmowa i dostępna przez Steam. Gra, która osiągnęła 1.5 milionów unikalnych graczy około miesiąc temu, wyróżnia się ekscytującą atmosferą i projektami parkour.

W tym artykule pokażemy, jak wspinać się w grze Gorilla Tag.

Jak się wspinać w Gorilla Tag

Gra Gorilla Tag, w której możesz pokonywać wymagające trasy samodzielnie lub z przyjaciółmi, może w niektórych sytuacjach przysporzyć ci trudności.

Większość tych trudnych momentów wynika ze wspinaczki, która jest jedną z podstawowych mechanik gry. Aby ukończyć parkour, musisz wspinać się na ściany lub góry, które otaczają mapy poziomów.

Z drugiej strony, w grach VR nie jest to takie proste, jak się wydaje. Możesz wykonać poniższe kroki, aby wspinać się na goryla, którym zarządzasz w grze.

Po pierwsze, Twój poziom zdenerwowania może wzrosnąć, chyba że goryl będzie się wspinał. W tym momencie musisz się zrelaksować i ochłonąć, ponieważ im bardziej jesteś zdenerwowany i zdenerwowana, tym mniejsza będzie możliwość wspinaczki.

Po drugie, musisz się skupić na ruchu, który zamierzasz wykonać. Powinieneś poruszać ramionami obok siebie. Nie zapominaj o opuszczaniu ramion podczas wspinaczki w górę. Innymi słowy, wyobraź sobie prawdziwego goryla, który wspina się na górę i porusza rękami tak, jak goryl.

Na koniec, być może najważniejszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę podczas wspinaczki, jest to, by nie ruszać ramionami w pośpiechu. Powodem, dla którego nie należy się spieszyć, jest to, że gdy ręka goryla uderzy o ścianę, przez chwilę się do niej przyklei. Dlatego zamiast się spieszyć, możesz spokojnie przesunąć drugą rękę, a następnie wykonać ruch wspinaczkowy, o którym mowa powyżej.

Gratulacje! Teraz możesz wygodnie wspinać się na ściany lub góry ze swoim gorylem. Ponadto istnieje kilka drobnych wskazówek, które pomogą Ci wspinać się w grze.

Pierwszym z nich jest kierunek, w którym patrzysz podczas wspinaczki. Ponieważ kąt widzenia kamery w grze jest pierwszoosobowy, może to czasem stanowić wyzwanie dla graczy podczas wspinaczki. Choć nie jest to bardzo ważny punkt, może być ci łatwiej patrzeć w górę podczas wspinaczki. W ten sposób łatwiej zorientujesz się, gdzie położyć ręce i będziesz poruszać się w sposób bardziej zrównoważony.

Inną małą wskazówką jest towarzystwo innych goryli podczas wspinaczki. Jeśli grasz w grę z przyjaciółmi i razem wspinacie się na ścianę, może pojawić się rywalizacja i zaczniecie wspinać się szybciej.

Na koniec należy dużo ćwiczyć wspinaczkę. Wspinaczka w Gorilla Tag jest jak jazda samochodem. Im więcej ćwiczysz wspinaczkę, tym łatwiej możesz zacząć się wspinać, a po pewnym czasie twoje ręce mogą zacząć działać odruchowo. Nie zapomnij o dobrej zabawie podczas gry!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1