Mapa Płaczącego Półwyspu Lokalizacja – Elden Ring

Otwarty świat Elden Ring zawiera mnóstwo lokacji, które gracze mogą odkryć. Po pierwszym uruchomieniu gry zauważysz, że mapa jest całkowicie pusta. W miarę odkrywania kolejnych obszarów i postępów w grze natkniesz się na przedmioty kolekcjonerskie zwane fragmentami map.

Fragmenty te ujawniają wszystkie lokacje w danym obszarze, takie jak drogi, kopalnie, runy, lochy i inne interesujące miejsca. Posiadanie tych fragmentów może być bardzo pomocne, ponieważ pozwalają one na znalezienie ważnych przedmiotów, takich jak nowe bronie i zbroje, a także ułatwiają poruszanie się po dużym, otwartym świecie Elden Ring.

Mapa Płaczącego Półwyspu Lokalizacja – Elden Ring

W tym poradniku dowiesz się, jak znaleźć fragment mapy dla obszaru Weeping Peninsula w grze.

Płaczący Półwysep to niewielki obszar znajdujący się w regionie South Limgrave. Aby dostać się do tego obszaru, musisz przejść przez Most Poświęcenia. W tym regionie czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań, od walk z bossami, ukrytych lochów, zadań pobocznych, broni po nowe skrzynie ze skarbami. Postaraj się zbadać go jak najlepiej, aby znaleźć te rzeczy.

Aby znaleźć fragment dla Płaczącego Półwyspu, musisz udać się na południe ścieżką prowadzącą do Zamku Morne. Gdy dotrzesz na miejsce, zauważysz duży filar z wypisanym na nim tekstem. Uważaj na Giant Golem przed zamkiem, ponieważ będzie on stale atakować cię strzałami ognia, dopóki nie opuścisz jego linii wzroku.

Obok tego filaru znajdziesz fragment mapy. Po zebraniu fragmentu, mgła na mapie zniknie, a wszystkie kluczowe lokacje zostaną na niej zaznaczone.

To wszystko, udało ci się zebrać fragment mapy dla obszaru Płaczącego Półwyspu. Teraz nadszedł czas, abyś zbadał ten obszar i wyruszył na nową przygodę!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1