Genshin Impact: 7 najtrudniejszych bossów (i jak ich pokonać)

Genshin Impact jest pełne różnych rodzajów wrogów. Są one dostępne w kilku kategoriach, takich jak zwykli wrogowie, elitarni wrogowie, bossowie światowi i bossowie tygodniowi. Obecnie w grze dostępnych jest 10 bossów, jednak zbliżająca się premiera Genshin Impact 1.5 zwiększy tę liczbę do 12.

ZWIĄZANE: 10 najdziwniejszych rzeczy, które można robić w Genshin Impact

Niektórzy z tych bossów są łatwi do pokonania. Inni już nie tak bardzo. Niektóre z nich mogą wywołać przerażenie nawet u graczy w późnej fazie gry, ze względu na to, jak mocno uderzają i jak bardzo się poruszają. Aby pomóc graczom w ich przygodzie, poniżej podajemy kilka przykładów najtrudniejszych bossów, na których powinni się przygotować.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contentnativeincontent]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1528898771167-0′);
});

7 Geo Hypostasis

Obecnie w Genshin Impact znajdują się trzy Hipostazy: Anemo, Geo i Electro. Czwarty, Cryo Hypostasis, pojawi się w Genshin Impact 1.5. Nie wiadomo, jak trudna będzie Kriohipostaza, ale Geohipostaza jest obecnie najbardziej irytującym elementem z całej trójki, ponieważ chroni się Bazaltowym Filarem.

Aby zadawać obrażenia, gracze będą musieli zniszczyć te filary. To spowoduje, że Hipostaza spadnie z wysokiego poziomu, przez co stanie się podatna na ataki. Gracze mogą również użyć postaci walczących na odległość, aby uzyskać przewagę. Użytkownicy Catalyst mogą pracować, ale przeważnie będą celować w filary. Zamiast tego użyj postaci z łukiem, która koncentruje się na szarżach w celu zadawania obrażeń, np. Ganyu.

6 Cryo Regisvine

Ta duża wersja Whopperflower jest kłopotliwa we wczesnej fazie gry. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika Pyro, Cryo Regisvine jest bardziej agresywny w swoich atakach. Jeśli gracze zbyt długo zwlekają z zabiciem bossa, stwór rozprzestrzeni Cryo po całej arenie, powodując obrażenia i debuffy dla graczy.

Aby skutecznie się z nim rozprawić, gracze będą musieli najpierw rozbić jego rdzeń Cryo. W tym celu gracze powinni użyć Pyro, ponieważ jest to najskuteczniejszy element do rozbicia tarcz Cryo. Po upadku Krio Regisvine gracze mogą w końcu zadać odpowiednie obrażenia, aby szybko zabić bossa.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().odśwież([contenteveryimages2]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1528733612385-0′);
});

5 Dvalin

Stormterror” Dvalin, to pierwszy tygodniowy boss, na którego natkną się gracze. Wielu graczy ma problemy z tą walką z dwóch powodów. Gracze nie wiedzą, jak przełamać jego tarczę i nie wiedzą, jak zaatakować „Skrzep krwi”, fioletowy przedmiot, który niszczy Dvalina.

RELATED: 10 rzeczy, o których nie wiedziałeś, że możesz je zrobić w Genshin Impact

Aby usunąć tarczę Dvalina, gracze mogą strzelić w niego z łuku lub poczekać, aż wykona ruch „ugryzienia” i „oddechu”. Ląduje na krótko, gdy gryzie, i na kilka sekund, gdy oddycha. Gracze mogą w tym czasie zaatakować pazurem Dvalina, aby przełamać jego tarczę. Następnie gracze mogą wspiąć się na szyję Dvalina po jego upadku i zaatakować Krwawego Krzepiciela, używając ataków wręcz.

4 Primo Geovishap

Primo Geovishap to nowy boss światowy wprowadzony w Genshin Impact 1.3. Ten stwór jest dojrzałą wersją Geovishapsa. Jest większy i potężniejszy, ale ma jedną poważną słabość.

Aby łatwo pokonać Pierwotnego Gejowiszapa, gracze muszą mieć w swojej drużynie tarczownika. Kiedy boss wykona ruch „Pryskacz Pierwotny”, pojawi się komunikat informujący graczy, aby założyli tarczę. Jeśli tarcza jest wystarczająco silna, aby wytrzymać atak, boss otrzyma obrażenia zamiast graczy. Ponadto, jeśli element tarczy odpowiada elementowi stwora (lub jeśli jest to Geo), obrażenia zadawane przez Primo Geovishap będą jeszcze większe.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().odśwież([contenteveryimages4]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1528733612385-1′);
});

3 Childe

Jak dotąd jest to jedyny cotygodniowy boss, który jest jednocześnie postacią grywalną. Tartaglia „Childe” ma trzy fazy walk z bossami, dlatego ważne jest, aby je wszystkie poznać.

Pierwsza faza to jego normalna postawa bojowa: Hydro Vision. W tej fazie Childe nie jest bardzo niebezpieczny i można go łatwo pokonać. Po pokonaniu go w tym miejscu, wejdzie on w swoją drugą fazę: Electro Delusion. W tej fazie Childe uzyska moc Elektro i będzie bardziej aktywnie atakował podczas ruchu, więc gracze powinni nauczyć się unikać jego ataków. Najprostszym sposobem na to jest bieganie (nie sprint) po okręgu.

W ostatniej fazie Childe wejdzie w stan „Foul Legacy”. Tutaj będzie władał trzema różnymi broniami i dwoma różnymi żywiołami. Childe będzie się również ciągle poruszać, więc gracze będą musieli odpowiednio wyczuć czas na użycie swojej superumiejętności.

2 Andrius

Ten cotygodniowy boss jest z pewnością najtrudniejszy spośród wszystkich trzech dostępnych. Andrius porusza się bez przerwy i zadaje duże obrażenia w potężnym AOE. Dodatkowo, boss ten jest odporny na obrażenia od Cryo i Anemo. Aby pokonać Andriusa, gracze muszą nauczyć się unikać jego ataków. Przed każdym atakiem ma krótką animację, co daje graczom wystarczająco dużo czasu na reakcję.

RELATED: 10 sekretów, których wielu jeszcze nie odkryło w Genshin Impact

Po doprowadzeniu go do 50% HP, Andrius rozpocznie drugi etap walki. W tym przypadku wilk pozostanie w jednym miejscu, co ułatwi atakowanie go. Jednak jego ataki stają się coraz gwałtowniejsze. Unikaj używania Barbary na tym etapie, ponieważ jej „mokry” system łatwo zamrozi graczy. Z drugiej strony, użytkownicy katalizatorów, tacy jak Lisa i Ningguang, mają duży zasięg, więc mogą trafić wilka poza jego polem rażenia. Wreszcie, posiadanie postaci z tarczą pozwoli graczom bezpiecznie używać ataków wręcz przeciwko Dominatorowi Wilków.

googletag.cmd.push(function() {
googletag.pubads().refresh([contenteveryimages6]);
googletag.display(’div-gpt-ad-1528733612385-2′);
});

1 Oceanid

Oceanid tak bardzo utrudnia życie graczom, że wiele osób decyduje się na obniżenie swojego poziomu światowego, aby łatwo ją pokonać. Rhodeia, Oceanid z Qingce, nie walczy bezpośrednio z graczami. Zamiast tego przywołuje Hydro Mimiki, które gracze muszą pokonać.

Ponieważ wszystkie jej stwory są Wodą, gracze mogą używać ataków Cryo, aby uzyskać efekt perma-zamrożenia. Dodatkowo, Pyro może zadać ogromne obrażenia dzięki Vaporize, a Electro jest tutaj MVP dzięki swojemu Electro-ładunkowi. Jednak najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w walkach z Oceanidami, jest zabranie ze sobą postaci, która potrafi zabijać Jastrzębie Mimiki. Tych latających stworzeń nie można dosięgnąć atakami w walce wręcz, więc gracze powinni zabrać ze sobą łuczników lub postacie z katalizatorem dalekiego zasięgu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1