Poradnik do Genshin Impact Albedo: Najlepsze bronie, zestawy artefaktów i materiały potrzebne do wzniesienia się

Genshin Impact to przygodowa gra RPG z otwartym światem wydana przez miHoYo w 2020 r. W krótkim czasie gra stała się jedną z najbardziej udanych przygodowych gier RPG z otwartym światem, jakie kiedykolwiek zostały wydane. W tym poradniku zajmiemy się jedną z najsilniejszych postaci wspierających w Genshin Impact, Albedo, oraz najlepszymi broniami, artefaktami i materiałami potrzebnymi do jego awansu.

Albedo: Styl gry i zestaw umiejętności postaci

Ma ogólnie przyjazną osobowość i jest znany jako Główny Alchemik Zakonu Favoniusa, napotkamy go w mroźnym środowisku Dragonspine. Mając na celu poszukiwanie prawdy o Teyvat, zgodnie z prośbą swojego mistrza, on i podróżnik skrzyżowali ścieżki, aby dowiedzieć się więcej o anomalii, jaką jest podróżnik w głównym zadaniu w Dragonspine.

Albedo jest silne wsparcie Postać, która, gdy jest w drużynie, umożliwia graczowi zadawanie obrażeń Geo, gdy Albedo jest wyłączony.

NAZWA / OPIS TYP
Ostrze – Weiss Normalny atak
Wykonaj do 5 szybkich uderzeń.  
Zadanie z ostrza – Weiss Atak z ładunkiem
Zużywa pewną ilość wytrzymałości, aby wyprowadzić 2 szybkie ciosy mieczem.  
Walka na ostrza – Weiss Atak w głąb ziemi
Wynurza się z powietrza, by uderzyć w ziemię, zadając obrażenia przeciwnikom znajdującym się na jego drodze, a w momencie uderzenia zadaje obrażenia AoE DMG.  
Abiogenesis: Solar Isotoma Umiejętność żywiołów
Albedo tworzy Izotomę Słoneczną za pomocą alchemii, która zadaje AoE Geo DMG po pojawieniu się. Solar Isotoma posiada następujące właściwości:
Gdy przeciwnicy znajdujący się w strefie Słonecznej Izotomy otrzymają obrażenia, Słoneczna Izotoma wygeneruje Przemijające Kwiaty, które zadają AoE Geo DMG. Zadawane obrażenia zmniejszają się wraz z DEF Albedo. Przemijające Kwiaty mogą być generowane tylko raz na 2s.
Gdy postać znajduje się w miejscu, w którym znajduje się Izotoma Słoneczna, Izotoma Słoneczna gromadzi moc Geo, tworząc skrystalizowaną platformę, która unosi postać na określoną wysokość. W tym samym czasie może istnieć tylko jedna skrystalizowana platforma.
Solarna Izotoma jest Geokonstrukcją

Trzymaj aby wyznaczyć miejsce, w którym znajduje się umiejętność.

 
Rytuał Progenitury: Przypływ Tektoniczny Wybuch żywiołów
Pod dowództwem Albedo kryształy Geo wybuchają i eksplodują, zadając AoE Geo DMG przed nim. Jeśli na polu znajduje się Słoneczna Izotoma stworzona przez samego Albedo, w polu Słonecznej Izotomy powstaje 7 Śmiertelnych Kwiatów, które gwałtownie rozkwitają i zadają obrażenia AoE Geo DMG.
Tektoniczny Przypływ DMG i Śmiertelny Rozkwit DMG nie generują Przemijających Kwiatów.
 

Bierne Albedo

Albedo ma najbardziej elastyczny styl gry, który pasuje do wielu drużyn. Najbardziej efektywnym stylem gry dla Albedo jest po prostu użycie jego umiejętności żywiołowej Abiogeneza: Solar Isotoma i rozmieszczenie jej w terenie, a następnie zmiana z głównym DPS-em, aby siać spustoszenie wśród wrogów.

Prawidłowo zbudowany Albedo z przyzwoitymi artefaktami i bronią zada wiele obrażeń od Geo dzięki procowi Przemijającego Rozkwitu. Po odblokowaniu pasywnej umiejętności 4. wniebowstąpienie możesz umieścić go w różnych drużynach, które korzystają z Reakcji na żywioły i zadają dodatkowe obrażenia. Ponieważ jego umiejętność żywiołowa jest konstruktem Geo, używanie go z drużynami Geo, które korzystają z rezonansu Filaru Zhongli, również będzie opłacalne. Cały jego zestaw jest elastyczny i może być wykorzystywany przez każdą drużynę, a od Ciebie zależy, czy go przetestujesz i czy będziesz eksperymentować z drużyną!

Nazwa/opis Typ
Kalcytowa Potęga Przemijające Kwiaty generowane przez Abiogenezę: Solar Isotoma zadają o 25% więcej obrażeń przeciwnikom, których HP jest niższe niż 50%. Bierna wniebowstąpienia 1
Homunkularna natura Użycie Rytuału Progenitury: Przypływ Tektoniczny zwiększa opanowanie żywiołów u pobliskich członków grupy o 125 na 10 sekund. 4. bierne wniebowstąpienie
Błysk Geniuszu (Albedo) Kiedy Albedo tworzy materiały do Wznoszenia Broni, ma 10% szans na otrzymanie podwójnego produktu.   Użyteczność Bierna

Artefakty Zestawy do farmowania dla Albedo w Genshin Impact

Jest na tyle elastyczny, że można go używać w każdej drużynie, a także z zestawami artefaktów, o ile zbuduje się mu statystyki DEF. Jednak najbardziej zalecanym zestawem artefaktów do wykorzystania jego obrażeń jest Zestaw 4-częściowy Archaiczna Petra. Możesz też spróbować 2-częściowy zestaw Archaiczna Petra oraz 2-częściowy zestaw Noblesse Oblige aby zwiększyć obrażenia od Wybuchu Żywiołów, lub 4-częściowy zestaw Noblesse Oblige aby zwiększyć obrażenia członków drużyny (jeśli nie masz postaci z tym samym zestawem, ponieważ 4-częściowy zestaw nie nakłada się na siebie), lub Zestaw 4-częściowy Zdolność Millelitha. Jedną z opcji na początku gry jest Zestaw artefaktów Wola Obrońcy ponieważ zwiększa DEF% twojej postaci, ale spada w późnej grze, ponieważ artefakt ma 4 gwiazdki jako najwyższą rzadkość.

Statystyki, na które należy zwrócić uwagę podczas farmowania artefaktów

Artefakt Stat główny Stat
Kwiat Zdrowie (Statystyka domyślna) Wskaźnik obrażeń DMG CRIT lub ER DEF%
Pióropusz ATK (Statystyka domyślna) Wskaźnik odporności na ataki CRIT DMG CRIT Rate DEF lub ER DEF%
Piaski DEF% CRIT DMG CRIT Rate DEF lub ER DEF%
Goblet Premia do Geo DMG Współczynnik obrażeń DMG CRIT lub ER DEF%
Krąg Średni koszt życia KRIT lub wskaźnik KRIT CRIT DMG CRIT Rate DEF lub ER DEF%

Materiały potrzebne do wskrzeszenia Albedo


Materiały potrzebne do podniesienia Keqinga z poziomu 1 na poziom 90 są następujące:

1 Srebrny Ametyst Prithivy
9 Fragment Ametystu Prithivy
9 Ametystowy odłamek Prithivy
6 Kamień szlachetny Ametystu Prithivy
48 Bazaltowy Filar
18 Zwój Odkrywcy
30 Zapieczętowany zwój
36 Zwój z Zakazaną Klątwą
168 Cecilla
420,000 Mora
Doświadczenie 414 Punktów Bohatera, 13 Punktów Poszukiwacza Przygód, 22 Porady Wędrowca i 1,672,000 Mora

Poziom talentu w górę Materiały potrzebne dla Albedo

Oto materiały potrzebne do osiągnięcia maksymalnego poziomu jednego talentu dla Albedo. Pamiętaj, że w grze dostępne są 3 talenty, które można ulepszyć dla każdej postaci. W przypadku postaci wspierających, aby zaoszczędzić zasoby, należy poświęcić tylko na rozwinięcie talentów Elemental Skill i Elemental Burst.

3 Nauki Ballady
21 Przewodnik po Balladzie
38 Filozofie Ballady
6 Divining Scroll
22 Zapieczętowany zwój
31 Zwój Zakazanej Klątwy
6 Tuska z Monoceros Caeli
1 Korona Wnikliwości
1,652,500 Mora

Najlepsza broń dla Albedo w Genshin Impact

Broń dla Albedo

Podniesienie Albedo do jego pełnego potencjału jest najtańszym rozwiązaniem. Najlepszą bronią dla Albedo jest Zwiastun Świtu (3*) ze względu na jej substytut Crit DMG i pełne wykorzystanie jej pasywnego współczynnika Crit, ponieważ najprawdopodobniej zamienisz ją na główny DPS i będziesz zadawać nią obrażenia, więc zdrowie Albedo będzie prawie zawsze pełne. Inne bronie, które mogą być dobre, to:

  • Płonące Pragnienie (4*)
  • Podręczny Miecz Podróżnika (3*)
Jak oceniasz artykuł?
Genshin1