Jak długo wytrzymają banery postaci w Genshin Impact

Sztandary są ważną mechaniką rozgrywki w Oddziaływanie Genshin, gra RPG free-to-play od miHoYo. Oferują one zwiększone stawki za grywalne postacie i rzadkie bronie, więc jest to świetny sposób na zdobycie nowych bohaterów i broni w systemie Życzeń. Jednak spełnianie życzeń kosztuje Primogemy lub Losy, więc ważne jest, aby wiedzieć, kiedy pojawiają się nowe Sztandary, a kiedy stare się kończą.

Rdzeń, Genshin Impact to nadal gra gacha, co oznacza, że opiera się na Życzeniach i graczach wydających prawdziwe pieniądze na walutę w grze. Sztandary są świetne, ponieważ oferują zwiększone tempo przyciągania w Genshin ImpactSystem Życzeń, który może znacznie ułatwić zdobycie 5-gwiazdkowej postaci. Z tego powodu wielu graczy decyduje się na oszczędzanie Primogemów przed pojawieniem się w grze nowej postaci, takiej jak Eula lub Kazuha, ponieważ ich Sztandary oferują odpowiedni czas na ich zdobycie.

Oczywiście, w grze działa również system litości Genshin Impact, który daje gwarantowane 5-gwiazdkowe postacie lub bronie, jeśli pojawi się wystarczająco dużo nieudanych ściągnięć. Chociaż nie gwarantuje to, że gracz otrzyma postać, która widnieje na Sztandarze, to w połączeniu ze zwiększonym współczynnikiem przyciągania pomaga zwiększyć szanse. Jak długo będą działać sztandary w Wpływ Genshin ostatnia?

Daty wydania nowego sztandaru Genshin Impact wyjaśnione

Zazwyczaj banery w Genshin Impact trwa około trzech tygodni. Oznacza to, że w większości aktualizacji pojawiają się dwa różne zestawy bannerów. Na przykład, wersja 1.Banery z 6 sezonu zawierają powtórkę z Klee, a następnie długo oczekiwany baner postaci Kazuha, który kończy najnowszą zawartość. Ponieważ aktualizacje trwają około sześciu tygodni, aż do pojawienia się nowej wersji, ma to sens i być może wyjaśnia, dlaczego MiHoYo stosuje taki harmonogram.

Co prawda, czasami ta formuła ulega zmianie, ale to rzadka okazja. Może się to zdarzyć, gdy niespodziewanie zostanie dodana nowa postać, taka jak Hu Tao, lub gdy nastąpi przerwa w dostępie do innej zawartości w danej wersji gry. Gracze powinni spodziewać się, że Banner będzie trwał około trzech tygodni, zanim zniknie.

Na szczęście miHoYo zaczęło dość często wprowadzać powtórki Bannerów, dając graczom kolejną szansę na zdobycie rzadkich postaci do swoich drużyn. Zhongli i Tartaglia to ostatnio najczęściej występujące postacie w powtórkach, chociaż wersja 1.6 z Wpływ Genshin obecnie trwa powtórka Klee Bannera. Dla każdego, kto przegapił te wartościowe postacie w momencie ich debiutu, jest to świetny sposób, aby spróbować je zdobyć w systemie Życzeń po wyższej stawce.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1