Muck: Jak zrobić łuk

Ach, Muck. Mimo że nie jest to najbardziej spektakularna gra na świecie, w jakiś sposób natychmiast przyciąga graczy. Niezależnie od tego, czy chodzi o przytłaczającą prostotę graficzną, czy o całą koncepcję gry, na pewno będziesz się przy niej świetnie bawić. Ale to jest bardziej skomplikowane, niż się to ludziom wydaje. Na przykład, istnieje wiele rodzajów broni, takich jak miecze, łuki, włócznie i inne, a każda z nich jest inaczej wykonana. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zrobić łuk?? Koniec z cudami.

Muck – Jak zrobić łuk

Prawda jest taka, że Muck potrafi być nieco drobiazgowy, jeśli chodzi o tworzenie i wykuwanie przedmiotów. To nie jest tak, że wszystkie przepisy są pokazywane graczom, z wyjątkiem tych, których się nauczyli. Aby nauczyć się przepisu w Muck, gracze muszą mieć potrzebne materiały.

Cały proces jest trochę dziwny, ale chcę powiedzieć, że jeśli chcesz zrobić łuk w Muck, musisz najpierw zdobyć potrzebne zasoby, którymi są:

  • 10x Drewno
  • 1x Lina

Łuk wykonany z drewna i liny jest dość oczywisty. Jednak gracze napotykają na problemy, ponieważ większość z nich próbuje wykonać ją na stole warsztatowym.

Łuki muszą być specjalnie wykonane na stole do lepienia w Muck. Jeśli dopiero zaczynasz, istnieje szansa, że w ogóle nie masz stołu do wykuwania. W takim przypadku będziesz musiał ją stworzyć, ale najpierw musisz poznać potrzebne zasoby.

Musisz zdobyć 25x drewno brzozowe i 10x krzemień. Gdy już to zrobisz, wykonaj stół do fletowania przy użyciu stołu warsztatowego.

Jeśli chcesz zrobić łuk, po prostu wejdź w interakcję ze stołem do lepienia i znajdź przepis, a następnie wykonaj go.

Jeśli nie wiesz, że linę można wykonać z 10x pszenicy i 10x kory. Pszenicę można znaleźć w każdym miejscu na świecie, a korę można wykonać na stole warsztatowym z drewna.

W tej grze łuki są zdecydowanie zbyt potężne, mimo że tak łatwo je wykonać. Zanim wyruszysz na bitwę, upewnij się, że wykonasz też kilka strzał.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1