Kiedy historia Genshin Impact zostanie zakończona?

Od premiery w zeszłym roku, Genshin Impact nadal otrzymuje sześciotygodniowe aktualizacje, które dodają więcej zawartości do gry. Jako darmowa gra RPG, Wpływ Genshinhistoria wciąż nie została zakończona i jest mało prawdopodobne, aby zakończyła się w najbliższym czasie. Jednak dla fanów, którzy zainwestowali w narrację, istnieją całkiem dobre przewidywania co do tego, kiedy Genshin Impactfaktycznie się zakończy.

W momencie premiery, Genshin Impact zawierał dwie z siedmiu nacji, z obietnicą, że pozostałe regiony będą dostępne w przyszłości. Teraz, trzecia nacja – o nazwie Inazuma – ma pojawić się w wersji 1.6 aktualizacja w przyszłym miesiącu. Oznacza to, że wprowadzenie nowej nacji trwa mniej więcej dziewięć miesięcy, więc pełne siedem do Genshin Impact prawdopodobnie zajmie to jeszcze lata.

Jednak, Genshin ImpactŚwiat Genshin Impact jest większy niż tylko te narody, więc zawsze istnieje możliwość, że historia wyjdzie poza ten obszar. Na razie jednak wygląda na to, że główny wątek fabularny może się zakończyć, gdy wszystkie Genshin Impactnowe regiony faktycznie znajdują się w grze. Nie musi to jednak oznaczać, że gra RPG zostanie zakończona, ponieważ deweloper miHoYo może odświeżyć grę z nową historią lub po prostu dodawać nowe wydarzenia i grywalne postacie, aby utrzymać świeżość rozgrywki i zapewnić graczom poczucie zaangażowania.

Czy Genshin Impact będzie miał zakończenie??

Bez spoilerów, wydaje się niemal pewne, że Genshin Impact w pewnym momencie będzie miało faktyczne zakończenie. Narracja już wcześniej wskazywała na szerszy mit związany z Nieznanym Bogiem, Podróżnikiem i ich rodzeństwem. Jest więc prawdopodobne, że wszystkie te punkty fabuły zostaną ostatecznie zakończone. Co prawda, najprawdopodobniej zajmie to jeszcze dużo czasu, a fani mogą być o lata – a nawet dekadę – od osiągnięcia tego celu Genshin Impactzakończenie.

Jeśli gra nadal będzie cieszyć się popularnością i przynosić zyski, miHoYo może przedłużyć Genshin Impactjeszcze bardziej. Na razie jednak wygląda na to, że główna historia zakończy się, gdy wszystkie siedem narodów Teyvat znajdzie się w grze. Biorąc pod uwagę, że dodanie nowego regionu zajęło prawie cały rok, oznacza to, że może minąć kolejne cztery lub pięć lat, zanim wszystkie siedem nacji będzie można zwiedzić.

Jeśli 1.6 aktualizacja Genshin Impact faktycznie doda Inazumę, to posłuży jako dobry szablon do zgadywania, kiedy zostaną dodane nowe regiony. MiHoYo zazwyczaj trzyma się tego samego harmonogramu aktualizacji, bannerów i wprowadzania nowych wydarzeń do gry. Można więc założyć, że firma będzie trzymać się harmonogramu, jeśli chodzi o dodawanie nowych nacji, a to oznacza zakończenie Genshin Impact może upłynąć dużo czasu, zanim zostanie faktycznie zakończona.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1