Genshin Impact: Jak naprawić powolne pobieranie

Wielu graczy jest bardzo podekscytowanych Genshin Impact, i nie bez powodu. Pomimo charakteru gry free-to-play, wydaje się ona oferować wiele z tego, co gracze kochają obecnie, w tym otwarty świat do eksploracji i fabułę z aktorami głosowymi. Niestety, wielu z nich nie jest w stanie doświadczyć tych wszystkich wspaniałych rzeczy z powodu bardzo powolnego pobierania.

Zanim zaczniesz grać, sprawdź potencjał Genshin Impact gracze będą musieli najpierw pobrać grę. Wydaje się, że nie powinno to być aż tak trudne, ale niektórym graczom pobranie gry o pojemności 15 GB zajmuje niewiarygodnie dużo czasu.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Jest to oczywiście bardzo bolesne, ale na szczęście niektórzy gracze znaleźli łatwe obejście tego problemu. Dla tych, którzy doświadczają czasu pobierania poniżej 1MB/s, może być konieczne po prostu wstrzymanie i ponowne rozpoczęcie pobierania. Kilku z tych, którzy już grają Genshin Impact donoszą, że rozwiązało to problem, dzięki czemu całkowity czas pobierania stał się znacznie krótszy.

Z poziomu launchera, gracze muszą po prostu wstrzymać i odblokować pobieranie kilka razy, pamiętając, że może się to nie udać za pierwszym razem. Niektórzy gracze donoszą, że początkowo zmniejszyła się prędkość pobierania, ale kolejne próby przyniosły poprawę prędkości. Większość kont twierdzi, że prędkość pobierania jest nadal niska (poniżej 10MB/sekundę), ale rozmiar gry jest niewielki w porównaniu z takimi rzeczami jak Call of Duty: Warzonemasowe aktualizacje. Dla tych graczy, którzy już tego próbowali, istnieją inne opcje, które mogą przyspieszyć czas pobierania.

Na tej samej zasadzie, całkowite zamknięcie i ponowne otwarcie launchera wydaje się mieć pozytywne rezultaty dla niektórych, a jeśli nawet to nie zadziała, gracze będą musieli po prostu usunąć aplikację i rozpocząć pobieranie od nowa. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną tak ogromnych prędkości pobierania, ale prawdopodobnie jest to coś po stronie serwera, biorąc pod uwagę, jak wiele osób doświadcza problemów. Przy odrobinie szczęścia, Genshin Impact deweloper miHoYo naprawi ten problem wkrótce, aby gracze nie musieli przeskakiwać przez przeszkody, aby zagrać w jego grę, ale deweloper nie skomentował jeszcze tej sprawy.

Poza tymi rzeczami, gracze powinni upewnić się, że mają dobre połączenie internetowe i w miarę możliwości używają kabla ethernetowego do połączenia przewodowego. Bardziej prawdopodobne jest, że problem ten jest wynikiem zbyt dużej liczby osób próbujących pobrać grę na raz, więc w najgorszym wypadku obciążenie serwerów powinno się zmniejszyć w ciągu kilku dni, dając graczom szansę na poznanie fabuły i rozgrywki Genshin Impact.

Wpływ Genshin jest już dostępny na urządzeniach mobilnych, PC, PS4, Switch i Xbox One.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1