Genshin Impact: Gdzie znaleźć lokalizację Wyspy Serca

Gracze mogą sprawdzić wiele różnych rzeczy Wpływ Genshina. Świat jest pełen zadań do wykonania, wrogów do pokonania w walce i zupełnie nowych przedmiotów do odkrycia. Częścią zabawy w grze jest to, jak ogromny jest świat i jak wiele eksploracji gracz może przeprowadzić podczas każdej sesji. Ci, którzy naprawdę chcą, mogą całkowicie zrezygnować z głównych misji i poświęcić czas na sprawdzenie wszystkiego innego Uderzenie Genshin ma do zaoferowania.

Jedna z fajniejszych rzeczy do zrobienia w Wpływ Genshin jest sprawdzenie różnych sekretów, które zostały rozpowszechnione na całym świecie. Wiele z tych sekretów ujawni różne linie zadań, a nawet ukryte skrzynie do otwarcia. Jednym z takich sekretów jest Wyspa Serc, którą gracze będą mogli odnaleźć, aby zdobyć ukrytą skrzynię oraz Anemoculusa. Ten przewodnik pokaże graczom, jak dostać się na Wyspę Serca.

Pierwszą rzeczą, którą gracze będą chcieli zrobić, aby odkryć tę wyspę, jest powrót na plażę, na której pojawili się po raz pierwszy po rozpoczęciu gry. Gracze znajdą tę plażę w pobliżu jeziora Starfell. Po dotarciu do tego miejsca gracze powinni spojrzeć na wschód, aby znaleźć wyspę w oddali. Jest to wyspa, na którą gracze będą chcieli się udać, ale jest zbyt daleko, by na nią popłynąć, a w pobliżu nie ma miejsca na tyle wysokiego, by gracze mogli tam szybować. Oznacza to, że gracze będą musieli wykazać się odrobiną kreatywności.

Jedynym realistycznym sposobem na dotarcie do Wyspy Serc jest wyposażenie postaci w element Cryo. Najłatwiejszą i najbardziej opłacalną opcją jest prawdopodobnie Kaeya, którą gracze otrzymują za darmo po wykonaniu kilku głównych zadań. Gracze będą musieli stanąć na brzegu i użyć specjalnej umiejętności Kaeya, aby zamrozić wodę przed sobą. Gracze będą musieli wejść na zamarznięty obszar i ponownie zamrozić wodę przed sobą. Trzeba to robić tak długo, aż powstanie ścieżka prowadząca prosto na Wyspę Serc.

Po przybyciu na wyspę gracze będą mogli zebrać Anemoculusa, a także kilka zwykłych skrzyń. Jest tam jedna Luksusowa Skrzynia, która będzie zablokowana bez względu na to, co zrobią gracze. Jedynym sposobem, aby to naprawić, jest zaproszenie znajomego do gry. Odblokuje to skrzynię i pozwoli na zebranie nagród.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1