Muck: Jaka jest najlepsza zbroja?

Muck to jedna z tych gier, które pasują do kryteriów tylko niewielkiego odsetka graczy survivalowych. W pewnym sensie Muck jest grą niszową i widać to wyraźnie, gdy natrafisz na przeszkodę. Nie ma zbyt wielu informacji na temat gry, więc pomyśleliśmy, że możemy się do tego jakoś przyczynić, wymieniając wszystkie zbroje w grze od najlepszej do najgorszej. Poniżej przedstawiamy najlepszą zbroję w grze.

Jaka jest najlepsza zbroja w Muck??

Szczerze mówiąc, gra nie otrzymuje obecnie żadnych nowych, większych aktualizacji. Cały projekt jakby się zatrzymał, mimo że zdobył wiele serc. Tak czy inaczej, przygotuj się na to, że poznasz go metodą prób i błędów.

Nie musisz się jednak uczyć, która zbroja jest najlepsza w grze, a mianowicie zbroja Chunkium. Chunkium – Chunk, jak w Big Chunk.

Tak, ta zbroja może być wykonana tylko z rudy, którą upuszcza Big Chunk. Rudy te nazywane są rudami Chunkium i nie są one w żadnym wypadku regularnym łupem.

Dokładny drop rate nie jest jeszcze znany, ale wygląda na to, że wynosi mniej niż jeden procent. Przechodziliśmy grę przez wiele godzin i nie udało nam się zdobyć tej rudy.

Gracze najpierw otrzymają Złotą zbroję, która jest najmniej wytrzymałą zbroją w Muck, a następnie będą mogli przejść na Żelazną zbroję. Wbrew powszechnemu przekonaniu żelazna zbroja jest silniejsza od złotej.

Kolejną mocniejszą od żelaznej zbroją jest zbroja adamitowa, którą można wykonać z rud adamitu, które również są rzadko dostępne. Najmocniejszą zbroją jest zbroja z Mithrilu i jest ona tylko trochę słabsza od zbroi z Chunkium.

Sugeruję stworzenie pełnego zestawu Mithril przed wyruszeniem na farmę rud Chunkium. Jeśli jesteś nowym graczem, używaj łuku przeciwko Chunkowi, ponieważ jest to wciąż najsilniejsza broń w grze.

Jak już mówiłem, dokładny drop rate dla tej rudy nie jest jeszcze znany, ale mogę ci powiedzieć, że trochę to potrwa.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1