FIFA 22: Jak stworzyć Kyliana Mbappe?

Oczywiście gracze nie mogą grać jako prawdziwi piłkarze w klubach zawodowych, ale w grze FIFA 22 pojawił się ostatnio trend, w którym gracze próbują odtworzyć wygląd i cechy fizyczne profesjonalnych piłkarzy. Krótko mówiąc, gracze tworzą sobowtóry. Kylian Mbappe jest jednym z faworytów, ponieważ w tym sezonie, a także w poprzednim, jego wpływ i popularność znacznie wzrosły, a nawet polubili go fani spoza PSG.

Jak stworzyć Kyliana Mbappe – FIFA 22

Próbowałem wielu kombinacji, ale ta jest najbardziej podobna do tej, na którą trafiłem. Być może istnieje kilka lepszych kombinacji atrybutów, ale możesz się pobawić i dopasować je do swoich upodobań.

Na karcie Głowa, w obszarze Tonacja & Complexion, wybrałem następującą opcję:

A jeśli chodzi o inne zmiany, oto jak stworzyć Kyliana Mbappe w grze FIFA 22:

  • Brwi. Pierwszy wybór z listy. W przypadku koloru – pierwszy na liście, a w przypadku morfologii – daleko i trochę w dół, jeśli chodzi o pozycję & Oddzielone, na zewnątrz i nieco w dół, aby uzyskać efekt wypukłości & Obrót.
  • Oczy. My wybraliśmy 14th wybór z listy dla oczu. Kolor jest przedostatni. Dla Morfiny, dla Pozycji & Rozmiar – 50-50 w górę i w górę i w górę. Jeśli chodzi o Protrusję & W przypadku powiek wybierz proporcje 50-50: duże i małe.
  • Nos. Wybierz 7th nos z listy. W Morf. – pozycja & Wielkość – środek górnej części ciała i nieco mniejsza część ciała. Jeśli chodzi o wypukłość & kości nosa – tylko około jednej trzeciej.
  • Usta. Jeśli chodzi o usta, wybraliśmy szóstego od tyłu. Jeśli chodzi o rozmiar ust w Morfie, wybraliśmy 50-50 dużych i małych, a jeśli chodzi o położenie & Protrusion – 50-50, ale tylko nieznacznie.
  • Policzki & Szczęka. Dla policzków i szczęki wybierz czwartą pozycję na liście. Morfem – Policzki, mniej więcej jedna trzecia w. Szczęka – o dwie trzecie w górę, lekko w kierunku grubej strony. Pełnia – w miarę możliwości jak najmniejsza.
  • Broda. Podbródek jest piąty z listy. W Morforze, w przypadku rozmiaru, wybierz w pełni małe i trochę w lewo. Co do Protrusji & Pełność – 50-50% dla małych i na zewnątrz, do maksimum.
  • Uszy. Jeśli chodzi o uszy, wybierz te ostatnie z listy. Dla płatka ucha & Wyrostki – od 50 do 50, małe i maksymalne. Jeśli chodzi o Helix & Nachylenie, wybierz 50-50 dla małych i maksymalnie skośne.
  • Włosy. Włosy Mbappe są drugie na liście. Kolor jest również drugi na liście lub ostatni, jeśli chcesz mieć niebieską fryzurę Mbappe.

Jak już mówiłem, kombinuj, a może znajdziesz lepsze opcje. Z tego, co wiem, jest to najlepszy model Mbappe, jaki udało mi się znaleźć.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1