Historia i fabuła Genshin Impact wyjaśnione

Ostatnio, Genshin Impact zyskała wiele uwagi dzięki pięknemu otwartemu światu i ogromnej liczbie grywalnych postaci. Gra ma jednak równie intrygującą fabułę. Akcja gry rozgrywa się w świecie Teyvat, w krainie wielu narodów, z których każdy dostosowuje się do konkretnego żywiołu i czci odpowiedniego boga żywiołów.

Na początku gry Genshin Impact W tej historii bliźniaki walczą z nienazwanym bogiem. Gracze wybierają, czy chcą być męskim czy żeńskim bliźniakiem, a drugi bliźniak zostaje schwytany, podczas gdy bliźniak gracza zostaje zapieczętowany. Bliźniak gracza odradza się po pewnym czasie i dołącza do wróżki o imieniu Paimon, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć zaginionego bliźniaka. Gracze, uznawani za Podróżników, odkrywają otwarty świat Teyvat wraz z Paimonem i innymi grywalnymi postaciami w grze Genshin Impact.

Po wydarzeniach w Mondstadt, gracze trafiają do kolejnego głównego obszaru w grze: Liyue. Podczas gdy Mondstadt był związany z żywiołem Anemo (wiatr), Liyue jest zgodna z żywiołem Geo (ziemia). Aby dowiedzieć się więcej o Fatui, a być może także o zaginionym bliźniaku Podróżnika, gracze muszą spotkać się z Rexem Lapisem, bogiem, który przewodzi Liyue. Ta część historii wprowadza kolejną frakcję, Liyue Qixing, której członkiem jest grywalna postać Keqing.

Obecnie, po rozwiązaniu wydarzeń w Liyue, Genshin Impact’s koniec zawartości fabularnej. Główny wątek fabularny jest jednak daleki od zakończenia. Nadchodzące aktualizacje Genshin Impact przedstawi nowe nacje w Teyvat. Oznacza to, że w grze znajdują się obecnie tylko dwie z siedmiu nacji, więc fani powinni spodziewać się, że do gry trafi znacznie więcej zawartości fabularnej Genshin Uderzenie w przyszłości.

Patch 1.1 ma zostać wydany wkrótce, więc fani Genshin Impact nie powinniśmy czekać zbyt długo, aby zobaczyć, co dalej z tą historią. Wiadomo jednak, że przyszłe punkty fabuły będą dotyczyć ciekawskiego Fatui, bliźniaka Podróżnika oraz tajemniczego boga, który zapieczętował Podróżnika. Jednak ze względu na charakter gry, mogą minąć lata, zanim gracze poznają pełną historię.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1