MotoGP 22: Poradnik dla początkujących

W grze MotoGP 22, która powoli wkracza do społeczności graczy, należy poznać kilka wskazówek i sztuczek, aby mieć pewność, że zajmiesz czołowe miejsca w wyścigu i ostatecznie go wygrasz. Wiedza o tym, co robić w danym momencie, jest kluczem do wygrywania gier i zdobywania nagród.

Ten poradnik dla początkujących pokaże ci wszystko, co musisz wiedzieć o MotoGP 22

MotoGP 22: Poradnik dla początkujących

Tutoriale

Zainstalowanie gry i przejście od razu do wyścigu może skończyć się dużą stratą.

Zaleca się wielokrotne przechodzenie samouczka, aby poznać mechanikę gry oraz dowiedzieć się, co robić, a czego unikać.

Samouczek pozwoli ci rzucić wyzwanie i sprawdzić, na co cię stać. Stawianie czoła wyzwaniom pozwoli ci nauczyć się więcej ruchów i mechaniki, które pomogą ci podczas wyścigu.

Powolny start & Szybkie kończenie

Kiedy bierzesz udział w wyścigu, spróbuj znaleźć równowagę między przyspieszaniem i hamowaniem. Wiedza o tym, kiedy przyspieszyć, a kiedy przerwać, jest kluczem do utrzymania prędkości i wyprzedzania przeciwników.

Zahamowanie przed zakrętem pomoże ci utrzymać równowagę na motocyklu i pozwoli na płynne wyjście z zakrętu dzięki przyspieszeniu.

Pochylenie

Rower z dwoma kołami może przechylać się pod dość dużym kątem na torze wyścigowym, co pozwala łatwo pokonywać przeciwników i ostre zakręty.

Gdy mechanika przechyłów zostanie połączona z mechaniką hamowania, będziesz mógł hamować pod pewnym kątem, utrzymywać równowagę na motocyklu podczas skrętu i nadal przyspieszać znacznie szybciej.

Ustawienie roweru

Najlepszym sposobem na wygranie gry jest ustawienie motocykla w taki sposób, aby zapewnić sobie jak najlepsze możliwości. Wyrównanie liczby obrotów motocykla pomoże ci opanować technikę wyścigów.

Masz do wyboru różne warianty, w zależności od upodobań. Mogą to być:

  • Zmiana opon
  • Zawieszenie
  • Regulacja kierownicy
  • Przełożenie biegów
  • Układ hamulcowy
  • ECU
Jak oceniasz artykuł?
Genshin1