Genshin Impact: Gdzie znaleźć jabłka

Genshin Impact jest wypełniona po brzegi mnóstwem roślin, skał i innych materiałów, które gracze muszą zbierać. Można je wykorzystać do gotowania, produkcji broni i nie tylko. Jeden z tych kolekcjonerskich składników w Genshin Impact jest apples.

Apple Trees

Podobnie jak w przypadku zbierania słodkich kwiatów w Genshin Impact, jabłka wydają się być obfite, dopóki gracze ich nie potrzebują. Ale wydaje się, że trudno je znaleźć. Jabłka zawsze rosną na jabłoniach, więc kiedy gracze znajdą jedno, najprawdopodobniej znajdą ich kilka naraz.

Same jabłka przywracają zdrowie i są jednym ze składników wielu potraw Genshin Impact przepisy kulinarne, w tym Sałatkę pełną satysfakcji, Najwyższą mądrość, Der Weisheit Letzter Schluss i Gulasz z północnych jabłek. Choć najczęściej rosną one w okolicach Mondstadt, gracze mogą je znaleźć także w kilku innych miejscach.

Kontynuuj przewijanie, aby czytać dalej
Kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć ten artykuł w widoku skróconym.

Zacznij teraz

Najlepsze lokalizacje do znalezienia jabłek

Szukając lokalnych specjałów Mondstadt, gracze najprawdopodobniej natkną się także na kilka jabłoni. W całym mieście, a zwłaszcza na północnym wschodzie, jest kilka miejsc, w których można znaleźć jabłonie. Rosną one wzdłuż drogi prowadzącej na północ od miasta, aż do Gór Niosących Burzę. Gracze będą musieli użyć broni i ataków, aby zebrać jabłka z wyższych gałęzi drzew, których nie mogą dosięgnąć.

Tuż za wioską Qingce znajduje się również ołtarz, z którego gracze mogą zebrać pięć jabłek.

Innym miejscem, w którym można znaleźć jabłka, są Równiny Guili. Użyj teleportu, a następnie przejdź przez drewniany most, aby znaleźć drzewo.

Winiarnia Świtu na południe od Mondstadt to także dobre miejsce, by znaleźć jabłoń lub dwie. Winiarnia najprawdopodobniej wykorzystuje jabłka do przetworzenia ich na wino.

Kupowanie jabłek

Niestety, obecnie nie ma żadnego kupca, który sprzedawałby jabłka gdziekolwiek na świecie GenshinOtwarty świat Treyvat. Jest jednak jeden kupiec, który daje graczom zadanie, aby przynieść mu jabłka. Kupiec Liben potrzebuje 10 jabłek, a w zamian daje graczom skrzynkę z łupami. Kupca Libena można znaleźć w okolicach samego miasta Mondstadt. Warto zebrać wystarczająco dużo jabłek, by zadowolić Libena, choćby tylko ze względu na nagrody za wykonanie zadania.

Jabłka luzem

Z drzew wymienionych powyżej gracze otrzymają od 20 do 30 jabłek. Jeśli jednak gracze chcą zdobyć większą liczbę jabłek, YouTuber grający w Genshin Impact znalazł 13-minutową trasę, która pozwala zdobyć jak najwięcej chrupiących czerwonych owoców. Gracze mogą pokonywać tę trasę mniej więcej raz na tydzień lub dwa, ponieważ jabłka pojawiają się ponownie.

Wpływ Genshin jest dostępna na urządzenia mobilne, PC, PS4, a wersja na Switcha jest w przygotowaniu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1