Jak zmienić tło Robloxa (szybko i łatwo)

Roblox to platforma do tworzenia gier online, która pozwala ludziom tworzyć, odkrywać i grać w gry tworzone przez społeczność. W Robloxie można robić mnóstwo różnych rzeczy. Możesz grać w dowolny rodzaj gry. Możesz grać w gry FPS, MMORPG, RPG i wiele innych.

Gra jest również dostępna na wielu różnych platformach, takich jak Windows, macOS, Android, iOS i Xbox. Roblox jest jedną z najpopularniejszych gier/platform dla dzieci, która umożliwia im dostęp do tysięcy różnych gier stworzonych w Robloxie.

Aby uzyskać dostęp do różnych gier i grać w nie, musisz przejść przez menu główne, gdzie możesz uzyskać dostęp do własnego profilu, zobaczyć swoich znajomych i gry, w które grasz. Czy wiesz, że możesz łatwo zmienić tło menu głównego Roblox?? Spraw, aby Twoje doświadczenia w Roblox były bardziej spersonalizowane, zmieniając swoje tło. Oto kroki, jak zmienić tło w Robloxie.

Łatwa zmiana tła Roblox

Zanim zaczniemy, ta metoda działa tylko wtedy, gdy grasz w Roblox za pomocą Google Chrome. Nie będzie to działać na telefonach komórkowych, konsolach i w aplikacji Roblox.

  1. Otwórz przeglądarkę Google Chrome i przejdź do sklepu internetowego, wpisując hasło „Chrome Web Store”, naciśnij klawisz Enter, a następnie kliknij pierwsze łącze.
  2. Po otwarciu sklepu internetowego kliknij opcję „Rozszerzenia”, a następnie wpisz „Stylish”.”
  3. Kliknij przycisk „Dodaj do Chrome” znajdujący się obok rozszerzenia Stylowe. Pełna nazwa rozszerzenia to „Stylowe – niestandardowe motywy dla dowolnej strony internetowej.”
  4. Następnie otwórz rozszerzenie Stylish i użyj funkcji wyszukiwania, aby wyszukać preferowane tło.
  5. Gdy już znajdziesz tło lub motyw, który Ci się podoba, kliknij przycisk „Zainstaluj styl”.
  6. Przejdź do menu głównego Roblox, a następnie kliknij na Stylowe rozszerzenie. Włącz Stylish dla Roblox, kliknij na zakładkę „zainstalowane”, znajdź wybrane tło, a następnie kliknij odśwież.

Congrats! Właśnie zmieniłeś swoje tło w Robloxie. W tym momencie możesz zmienić tło Robloxa w dowolnym momencie. Po prostu wyszukaj inne tło, zainstaluj i wykonaj resztę kroków.

Przypominamy: Rozszerzenie Stylish będzie działać na większości, jeśli nie wszystkich, stron internetowych. Jeśli nie chcesz zmieniać tła konkretnej strony, upewnij się, że rozszerzenie Stylish jest dla niej wyłączone. Poza tym wszystko jest w porządku.

Oto jak możesz łatwo i szybko zmienić swoje tło w Robloxie.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1