Jaką postacią z Genshin Impact jesteś, biorąc pod uwagę Twój zodiak?

Znaki astrologiczne są zawsze powiązane z pewnymi typami osobowości, jak spontaniczny Strzelec czy analityczna Panna. W świecie Oddziaływanie Genshin, Teyvat jest wypełniony wszelkiego rodzaju skomplikowanymi postaciami. Złożone warstwy ich osobowości są częścią tego, co sprawia, że gra wydaje się rozległa i wciągająca.

RELATED: Genshin Impact: 10 najlepszych postaci, które jeszcze nie pojawiły się w grze

Od postaci ognistych do lodowatych, Wpływ Genshina ma wszystko. Niezależnie od tego, czy jest to przyjaciel, czy wróg, każda postać ma swój własny, wyjątkowy charakter, dzięki czemu niektóre z nich są doskonałymi przykładami każdego znaku astrologicznego. Oto wszystkie dwanaście znaków zodiaku Wpływ Genshin znaki, do których najlepiej pasują.

12 Baran: Bennett

Bennett doskonale uosabia ducha wiecznie żądnego przygód i energicznego Barana. Osoby spod znaku Barana są pełne młodzieńczej siły i są namiętnymi, uczciwymi ludźmi. Bennett, choć ma pecha, jest zawsze gotowy do wyruszenia na każdą przygodę i zawsze daje z siebie wszystko.

Bez względu na trudności, jakie Bennett napotyka na swojej drodze, pozostaje optymistą. Bennett nie tylko ma pozytywne spojrzenie na życie, tak jak Baran, ale także podziela wiele niechęci Barana, takich jak brak aktywności lub niewykorzystywanie swojego prawdziwego potencjału.

11 Taurus: Zhongli

Jeśli chodzi o znak Byka, nikt nie pasuje do niego bardziej niż wyrafinowany Archont Geo, Zhongli. Taury to ludzie praktyczni, odpowiedzialni, cierpliwi i oddani; jasne jest, że Zhongli pasuje do tego znaku. Taurusy lubią otaczać się miłością i pięknem, a Liyue zapewnia zarówno piękną scenerię, jak i wielką miłość dla Rexa Lapisa.

Mimo że Zhongli, podobnie jak Taurus, jest tak dobrze ugruntowany, od czasu do czasu ulega materializmowi. Gracze mogą to dostrzec w jego żywiołowych wydatkach z Podróżnikiem (oczywiście dzięki uprzejmości Childe).

10 Gemini: Childe (Tartaglia)

Gemini są znani z tego, że uosabiają dwie bardzo różne osobowości, tak jak Childe. Z jednej strony jest kochający zabawę, łagodny i czarujący, gdy przebywa z młodszym bratem Teucerem. Po drugiej stronie znajduje się żądny krwi, okrutny Harbinger, który przysięga lojalność Fatui.

Jeśli chodzi o Gemini i Mr. Tartaglia, nigdy nie wiadomo, na którą stronę się trafi. W jednej sekundzie Childe może być „niewinny”, próbując zyskać przychylność Podróżnika, a po chwili wraca do swojego poważnego charakteru. On naprawdę jest najlepszym z obu światów.

9 Rak: Jean

Pełniący obowiązki Wielkiego Mistrza Rycerzy Favoniusa, Jean Gunnhildr, jest miłym i sympatycznym przywódcą. Podobnie jak Rak, Jean jest lojalny i bardzo sentymentalny. Raki to bardzo uczuciowe osoby, które głęboko troszczą się o tych, którzy ich otaczają, i przysięgają, że zawsze im pomogą, gdy będą w potrzebie.

ZWIĄZANE: Genshin Impact: 10 najważniejszych domen i jak je oczyścić

Raki często ufają, że ich serce ich prowadzi. Jako Wielki Mistrz, Jean nieustannie podąża za swoją intuicją, aby chronić mieszkańców Mondstadt. Jeśli chodzi o dbanie o swój naród, Rak taki jak Jean doskonale się do tego nadaje: współczujący przywódca o złotym sercu.

8 Lew: Beidou

Często leosi są naturalnymi przywódcami, a Beidou z pewnością jest świetnym kapitanem. Jednak Beidou, choć troszczy się o swoją załogę, nie może uniknąć charakterystycznego dla Leosia upartego i nieugiętego charakteru.

Beidou jest wspaniałomyślną, troskliwą osobą, która zawsze stawia na pierwszym miejscu swoją załogę i jej potrzeby. Niestety, ta pełna pasji postawa często prowadzi do zatargów Beidou z prawem w Liyue, z powodu jej rażącego lekceważenia zasad. Ze wszystkimi swoimi mocnymi i słabymi stronami jest jasne, że nikt nie pasuje do znaku ognistego lwa lepiej niż sama kapitan Beidou.

7 Panna: Ganyu

Panny to osoby ostrożne; są bardzo spostrzegawcze, jeśli chodzi o otoczenie. Jako sekretarka Liyue Qixing, Ganyu jest z natury lojalną, pracowitą, ale nieśmiałą osobą. Ganyu i Panny są bardzo nieśmiałe i często się martwią. Zawsze zajęci swoją pracą, Panny są bardzo praktycznymi i zorganizowanymi osobami.

Ze względu na swoje dziedzictwo pół-Adepti, Ganyu, podobnie jak Panna, jest niezrozumianą duszą z powodu trudności w wyrażaniu siebie wobec otoczenia. Jeśli chodzi o pracowitą, ale nieśmiałą Pannę, nikt nie może być bardziej odpowiedni niż łagodnie mówiąca Ganyu.

6 Libra: Sucrose

Nie jest tajemnicą, że Sucrose podziwia głównego alchemika, Albedo. Szanuje go zarówno z osobistego punktu widzenia, jak i z naukowego. Dla Libry partnerstwo jest niezwykle ważne, a znalezienie kogoś, kogo podziwiają i darzą wielką sympatią, jest kluczowe przy ocenie siebie, swoich celów i aspiracji.

Libry mają bystry intelekt i są bardzo dyplomatyczne, podobnie jak sama Sucrose. Ponadto każda z nich ma tendencję do tego, by zawsze starać się unikać wszelkich konfrontacji.

5 Skorpion: Podróżnik (Lumine/Aether)

Choć większość osobowości bohatera zależy od samego gracza, Podróżnik ma wiele wspólnego ze znakiem skorpiona. Skorpiony to zdeterminowane dusze, które zawsze dążą do prawdy. Są odważne, ale uparte, zawzięte, ale skryte.

RELATED: Genshin Impact: 10 momentów z historii Liyue, których możesz nie znać

Skorpiony, podobnie jak Podróżnik, są tajemnicze i wyrażają swoje emocje inaczej niż inni. Podróżniczka to często milcząca bohaterka, o której gracze nie wiedzą zbyt wiele. Jednak Aether i Lumine są tak dynamiczni, że nawet ich milczenie jest pełne osobowości.

4 Strzelec: Venti

Venti to wolny duch, który uwielbia podróżować, gdziekolwiek zaprowadzi go życie. On i znak Strzelca mają to wspólne cechy. Zarówno Venti, jak i ten znak ognia to idealistyczni, otwarci ludzie, którzy mają potrzebę wędrowania na zewnątrz i zażywania świeżego powietrza.

Podobnie jak ten znak, Venti również ma duże poczucie humoru, ale czasami może być zbyt dosadny w swoich komentarzach. Tych dwoje łączy również wspólna niechęć. Strzelce nie znoszą ograniczeń i cenią swoją wolność jako najcenniejszy skarb w życiu.

3 Koziorożec: Ningguang

Potentat biznesowy Ningguang jest mistrzem samodyscypliny. Jest zdeterminowana, by osiągnąć swoje cele, bez względu na okoliczności. Dodatkowo, znak Kozy jest łatwo poruszany przez rzeczy materialne. Nie jest tajemnicą, że jednym z głównych zainteresowań Ningguang jest rozszerzanie działalności biznesowej w celu generowania większych zysków.

Ningguang jest doskonałym przykładem podręcznikowego Koziorożca, nie tylko z tego powodu, ale także z powodu jej poważnego charakteru. Jej ogromne skupienie na rozwoju zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, jest odzwierciedleniem tego znaku.

2 Wodnik: Xiao

Xiao jest początkowo zimną postacią. Jednak po pewnym czasie gracz odkrywa, że po prostu unika on wyrażania emocji, uważając je za trywialną ludzką sprawę. Zaskakujące, że Wodnik ma to samo wspólnego z tym Adeptem. Oprócz niechęci do uczuć emocjonalnych, Xiao podziela również potrzebę posiadania czasu z dala od innych, aby się wyleczyć i odzyskać siły.

Xiao jest bardzo inteligentną osobą, która lubi spędzać czas z przyjaciółmi. To czyni go niezwykle podobnym do Wodnika, wyjątkowych ludzi, którzy uwielbiają ćwiczyć swój umysł.

1 Pisces: Albedo

Ryby to współczujące i łagodne dusze, które kochają sztukę i muzykę. Albedo z łatwością wpisuje się w ten schemat, jeśli chodzi o znak ryby. Oboje lubią spędzać czas w samotności, ale są bardzo współczującymi ludźmi, kiedy trzeba.

Albedo naprawdę ceni sobie czas, który ma dla siebie. Zazwyczaj spędza czas samotnie, malując i podziwiając krajobrazy, ciesząc się i czerpiąc przyjemność zarówno ze swojej miłości do sztuki, jak i natury. Spokojny, łagodnie mówiący Główny Alchemik doskonale ucieleśnia delikatną, artystyczną naturę Ryb.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1