Genshin Impact: Jak zdobyć Koronę Wglądu (i do czego służy)

Korona Wnikliwości jest jednym z najrzadszych materiałów w całej grze Wpływ GenshinWpływ Genshin oferuje wiele metod rozwijania postaci i ich umiejętności, od pokonywania wrogów w dziczy po zdobywanie silniejszej broni lub pokonywanie bossów tygodniowych dla ich materiałów. Gracze mogą również używać przedmiotów Character Development do zdobywania poziomów konkretnych postaci.

Korona Wnikliwości to przedmiot rozwoju postaci, który pozwala graczom podnieść poziom talentów bojowych postaci z poziomu 9 na poziom 10. Wiele z tych przedmiotów rozwoju postaci można znaleźć w świecie gry dzięki Księgom Talentów i cotygodniowym zrzutom od bossów, ale niektóre z nich, w tym Koronę Wglądu, jeszcze trudniej zebrać. Korona Wnikliwości jest rzadka, ale jest kilka sposobów na jej odblokowanie.

Pierwszy sposób, w jaki gracze mogą zdobyć Koronę Wglądu, to złożenie oferty jednemu z drzew w Teyvat. Obecnie istnieją dwa różne drzewka w Genshin Impact. Mroźne Drzewo wymaga do nagrody Karmazynowego Agatu, można je znaleźć w Smoczym Gronie, a po osiągnięciu 11 poziomu Wdzięczności daje graczom Koronę Wglądu. Święta Sakura znajduje się na wyspie Narukami i nagradza graczy Koroną Wglądu za osiągnięcie poziomów Wdzięczności 5, 15 i 25.

Zdobądź Koronę Wglądu z wydarzenia Genshin Impact

Drugi sposób na odblokowanie Korony Wnikliwości w Wpływ Genshin jest granie na wydarzeniach limitowanych. Te wydarzenia mają specjalny Sklep, który będzie aktywny tylko w czasie trwania wydarzenia. Zazwyczaj gracze mogą kupić Korony Wglądu w Sklepach Wydarzeń za walutę wydarzenia. Po zakończeniu wydarzenia, szansa na zdobycie Korony Wnikliwości przepada.

Niektóre z wcześniejszych wydarzeń, w których można było zdobyć Korony Wnikliwości, to Obrzęd Latarni, Niezgodna Gwiazda i Przygoda na Wyspie Świętojańskiej. Crown of Insight prawdopodobnie powróci w Event Shopie, gdy zostanie ogłoszone przyszłe wydarzenie.

Po zdobyciu Korony Wnikliwości, gracze zazwyczaj potrzebują również Mora i szereg innych materiałów zwanych Materiałami Talentów, aby całkowicie rozwinąć talent z poziomu 9 na 10. Materiały talentów każdej postaci są różne, ale Korony Wnikliwości są prawie zawsze wymagane. Korona Wnikliwości pozwala na specyficzne Genshin Impact Postacie osiągają nowe wyżyny i prawdopodobnie dlatego jest ona tak rzadka. Gracze powinni oszczędnie korzystać z tych materiałów, jeśli uda im się je zdobyć, i skupić się przede wszystkim na rozwijaniu talentów postaci lub postaci, które preferują jako główne.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1