Jurassic World Evolution 2: Jak przydzielić naukowców do placówki medycznej w Palaeo

Leczenie rannych dinozaurów jest częścią pracy naukowca w grze Jurassic World Evolution 2. Są oni odpowiedzialni za opiekę nad dinozaurem i leczenie jego choroby lub obrażeń.

Każda rana lub choroba ma wymaganą liczbę poziomów umiejętności w zakresie opieki społecznej. Zwykle zależy to od tego, jak poważna jest choroba lub uraz, ale na ogół poważniejsze wymagają wyższego poziomu umiejętności w zakresie opieki społecznej.

Po raz pierwszy zetkniesz się z naukowcami przydzielającymi zadania w Palaeo Medical Facility w stanie Waszyngton. W parku powinien znajdować się Allozaur ze złamaną nogą, który wymaga leczenia, abyś mógł go dodać do swojego parku.

Przeczytaj poniższe instrukcje, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wyznaczyć naukowców w Palaeo Medical Facility do leczenia rannego allozaura.

Allozaur ze złamaną nogą: Jak przydzielić naukowców w Paleo Medical Facility?

Możesz zauważyć, że możesz przetransportować allozaura do ośrodka medycyny paleo, ale nie możesz nic z nim zrobić. Dzieje się tak dlatego, że Twój naukowiec nie posiada wymaganego poziomu umiejętności w zakresie opieki społecznej, aby leczyć allozaura.

Oto kroki, które należy wykonać, aby przydzielić naukowca do leczenia allozaura ze złamaną nogą.

Krok 1: Przejdź na stronę rekrutacji i zatrudnij nowego naukowca. Upewnij się, że poziom umiejętności naukowca w zakresie opieki społecznej wynosi trzy lub więcej.

Krok 2: Przetransportuj dinozaura do ośrodka medycznego Palaeo i poczekaj, aż wejdzie do środka.

Krok 3: Wybierz placówkę i przypisz do niej naukowca, którego właśnie zatrudniłeś. Teraz powinny one spełniać wymagania dotyczące poziomu umiejętności w zakresie dobrostanu zwierząt.

Krok 4: Poczekaj, aż naukowiec skończy leczyć allozaura. Następnie możesz przetransportować dinozaura do zagrody lub wybiegu po jego wyleczeniu.

Gratulacje! Teraz masz już wyleczoną złamaną nogę allozaura, korzystając z PaleoMedycznej Placówki Medycznej.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1