Counter Strike Global Offensive: Jak grać w trybie offline

Counter-Strike Global Offensive jest jedną z najpopularniejszych gier wieloosobowych na Steamie, z ponad 8 00 000 graczy dziennie. Niewiele osób wie jednak, że w grę można grać tylko w trybie offline bez połączenia z Internetem. W tym poradniku opowiemy ci, jak grać w Counter Strike Global Offensive offline.

Jak grać w trybie offline – CS:GO

Choć gra jest przeznaczona do zabawy w sieci z przyjaciółmi, możesz ćwiczyć celność i opanować ścieżki na każdej mapie w trybie offline. Może to być szczególnie pomocne, jeśli jesteś nowy w grze i chcesz podszlifować swoje umiejętności przed starciem z prawdziwymi graczami. Aby rozpocząć mecz offline w CS: GO, wykonaj następujące kroki:

1. Uruchom Steam na swoim komputerze i przełącz się na tryb offline, jeśli nie masz połączenia z Internetem. Kliknij przycisk „Start in Offline mode” (Uruchom w trybie offline), aby otworzyć platformę Steam

2. Teraz otwórz CS: GO w swojej bibliotece Steam i wybierz opcję „Ćwicz z botami”, która znajduje się w lewym górnym rogu.

3. Będziesz mógł wybrać jeden z trybów gry, takich jak: rywalizacja, Wingman, tryb zwykły, Deathmatch i gry wojenne. Jednak tryb Strefy zagrożenia, inspirowany battle royale, może być rozgrywany tylko w sieci

4. Możesz także wybrać poziom trudności botów zgodnie z własnymi upodobaniami. Boty w CS: GO mogą być czasem dość bezlitosne, więc jeśli jesteś nowym graczem, zalecamy wybranie opcji Łatwe boty.

5. Po skonfigurowaniu wszystkiego naciśnij zielony przycisk GO, a rozpocznie się mecz. Wszyscy gracze w grze zostaną zastąpieni przez boty, więc nie musisz się martwić, że będziesz grał sam

To wszystko, skorzystaj z tych kroków, aby zagrać w Counter Strike Global Offensive w trybie offline i poprawić swoje umiejętności celowania, dzięki czemu będziesz mógł unicestwić swoich wrogów w meczu online!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1