Genshin Impact Wish Trick może zwiększyć szanse na zdobycie 5-gwiazdkowych postaci

Podczas Wpływ Genshina jest grą free-to-play, ale wciąż istnieje wiele sposobów, by gracze mogli w nią zainwestować pieniądze. Największym sposobem jest system gacha znany jako Życzenia, w którym gracze walczą o kolejne postacie do gry i nowe potężne bronie.

Zastanawiając się, jak wiele Wpływ Genshin gracze włożyli dużo pieniędzy, aby zdobyć pewne 5-gwiazdkowe postacie, to jasne jest, że to od szczęścia zależy, czy dostaną to, czego chcą. Jednakże gracze zaczęli również badać stawki systemu Życzeń, aby dowiedzieć się, czy istnieje lepszy sposób na zdobycie tych postaci.

Podczas zdobywania 5-gwiazdkowych postaci, w grę wchodzi system litości. Dzięki temu gracze mają gwarancję, że otrzymają 5-gwiazdkową postać lub broń z bannera, z którego się rozwijają, jak tylko osiągną 90. życzenie. Jeśli jednak gracz zdobędzie 5-gwiazdkową postać lub broń przed 90-tym życzeniem, licznik litości zostanie zresetowany.

Podczas gdy dla niektórych graczy może być korzystne korzystanie z systemu litości, studiowanie współczynników dropu przez system litości może okazać się trudne Uderzenie Genshina społeczność ujawniła, że współczynnik dropu postaci 5-gwiazdkowych zmienia się w zależności od tego, ile życzeń wykonał gracz, zanim otrzymał postać 5-gwiazdkową. Mimo że szansa na jego zdobycie wynosi 0.6% za 5-gwiazdkowy drop, może wynieść nawet 0.187%, a nawet 20.627%. Można to wykorzystać, aby zwiększyć szanse na zdobycie 5-gwiazdkowej postaci, zanim zacznie działać system litości.

Działa to w ten sposób, że pierwsze życzenie zawsze będzie miało wartość 0.6% szans, ale szanse będą maleć z każdym życzeniem. To się jednak zmieni, gdy tylko gracze spełnią 76. życzenie. W tym momencie prawdopodobieństwo spadnie do 20.637% dla postaci 5-gwiazdkowej. W tym momencie zaleca się składanie pojedynczych życzeń dla 76-go, 77-go, 78-go, 79-go i 80-go życzenia. Jeśli gracze nie otrzymają 5 gwiazdek podczas tych życzeń, prawdopodobnie będą musieli polegać na systemie litości.

Te życzenia po kolei nie są tylko życzeniami w ramach jednej sesji życzeń. Liczona jest liczba życzeń, które gracz wypowiedział od momentu rozpoczęcia gry lub otrzymania 5-gwiazdkowej postaci lub broni z systemu życzeń. Oznacza to również, że gracze powinni liczyć, na którym życzeniu są, aby lepiej wykorzystać szanse.

Oddziaływanie Genshin jest dostępna na urządzeniach mobilnych, PC i PS4, a wersje na PS5 i Switch są w przygotowaniu.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1