Jak zainstalować mody w Slime Rancher?

Slime Rancher oferuje jedno z najprzyjemniejszych doświadczeń w grach dla każdego fana pierwszoosobowych symulatorów życia. Wszystko już jest! Niesamowita grafika, szeroki i kolorowy świat, świetne projekty postaci i wiele więcej.

A co, jeśli powiem ci, że możesz sprawić, że Slime Rancher stanie się jeszcze bardziej ekscytujący i przyjemny??

Tak, możesz to zrobić, instalując mody i dostosowując rozgrywkę do swoich potrzeb na zupełnie nowym poziomie. Jak instalować mody w Slime Rancher?? Przejrzyjmy je razem.

Slime Rancher: Jak zainstalować mody krok po kroku

Do Slime Rancher jest dostępna szeroka lista unikalnych i niesamowitych modów. Jedną z najlepszych rzeczy w tych modach jest to, że są one tworzone przez różnych graczy, którzy wiedzą z pierwszej ręki, czego brakuje grze. Dzięki temu udało im się udoskonalić Slime Rancher, tworząc jedne z najbardziej atrakcyjnych i unikalnych modów.

Aby przybliżyć kontekst, oto kilka przykładów, w jaki sposób mody do Slime Rancher mogą poprawić Twoje wrażenia z gry w tę grę. Niektóre z nich poprawiają na przykład grafikę gry i sprawiają, że wszystko działa płynniej, nie obciążając przy tym zbytnio procesora graficznego. Inne mody pozwolą ci dostosować jednostki Slime’ów nie do poznania. Możesz także dodać do gry nowe, niespotykane wcześniej mechaniki itd.

Dowiedzmy się teraz, jak zainstalować modyfikacje do Slime Rancher.

Krok 1: Zainstaluj program Mod Loader

Zanim zaczniesz myśleć o instalacji i używaniu jakichkolwiek modów do Slime Rancher, musisz zainstalować oprogramowanie o nazwie Slime Rancher Mod Loader. To jest aplikacja, która pozwoli Ci na wprowadzanie zmian w Slime Rancher za pomocą modów. W przeciwnym razie wszystkie zainstalowane przez Ciebie mody nie będą działać.

Oto, jak zainstalować aplikację Slime Rancher Mod Loader:

  • Pobierz SRML z NexusMods.com lub klikając na to link
  • Przejdź do katalogu instalacyjnego Slime Rancher na swoim komputerze i wklej tam plik instalacyjny Slime Rancher Mod Loader
  • Następnie uruchom instalację i poczekaj na jej zakończenie

Wystarczy tylko raz zainstalować Mod Loader. Po zainstalowaniu nie musisz tego robić ponownie dla każdego kolejnego moda, który dodasz do katalogu Slime Rancher. Po zainstalowaniu programu Mod Loader, utworzy on nowy folder w katalogu Slime Rancher, w którym umieścisz wszystkie mody, które chcesz później zainstalować.

Krok 2: Znajdź mody

Następnym krokiem jest znalezienie modów do gry Slime Rancher. Najlepsze miejsce do znalezienia bezpiecznych, działających i wolnych od wirusów modów znajduje się na stronie NexusMods.com. Wykonaj dokładnie te kroki, aby znaleźć wszystkie mody do Slime Rancher, jakie tylko chcesz.

  • Przejdź do NexusMods.com
  • Kliknij na „Gry” z panelu nawigacyjnego znajdującego się w lewym górnym rogu ekranu
  • Wybierz „Slime Rancher” z listy gier, która się pojawi, lub wpisz „Slime Rancher” w pasku wyszukiwania, aby ułatwić sobie zadanie
  • Następnie wybierz dowolny mod z listy dostępnych modów. Gdy już znajdziesz mod, który Ci się podoba, kliknij na niego i przeczytaj instrukcję, aby sprawdzić, czy nie ma żadnych specjalnych wymagań

Krok 3: Zainstaluj mody

Na koniec, zainstalujmy mod i wskoczmy do Slime Rancher, aby cieszyć się nowymi zmianami, które dodaliśmy. Instalacja modów do Slime Rancher jest całkiem prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z jasnymi instrukcjami, a szybko nauczysz się tego procesu.

Oto instrukcja:

  • Znajdź i pobierz wybrany przez siebie mod
  • Skopiuj go i wklej do nowego katalogu Mod Loader, który utworzyliśmy wcześniej. Przejdź do katalogu instalacyjnego Slime Rancher. Kliknij na SRML > Mods. Wklej tam pliki i uruchom Slime Rancher.

To wszystko. Możesz sprawdzić, czy mod został pomyślnie zainstalowany w grze, klikając na Mods. Jeśli mod jest tam wyświetlany, oznacza to, że będzie działał poprawnie po rozpoczęciu gry. Baw się dobrze dzięki wszystkim nowym zmianom, które wprowadzisz do Slime Rancher.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1