WOW Krainy Cienia: Jak zdobyć wierzchowca Bufonida Cierpliwego (Patch 9).2)

Cierpliwy Bufonid to żabi wierzchowiec, który zostanie udostępniony graczom w łatce 9.2 w Krainie Cieni World Of Warcraft. Prosty wierzchowiec do zdobycia, który wymaga jedynie wykonania kilku zadań od konkretnego bohatera niezależnego przez 7 dni. Większość graczy widziała tę fajnie wyglądającą żabę używaną jako wierzchowiec i chce ją zdobyć. Ten poradnik pokaże Ci, jak zdobyć Bufonida Pacjenta w World of Warcraft.

Jak zdobyć górę Bufonida Pacjenta – poradnik

Wierzchowiec Cierpliwego Bufonida to wierzchowiec, na którym możesz jeździć po całym świecie World of Warcraft! Znajduje się w lokacji Zereth Mortis, a można go zdobyć po ukończeniu zadania „Cierpliwy Bufonid”.

Znajdziesz tu postać niezależną o imieniu Avna i jej towarzysza Buda. Zobaczysz, że Avna ma dla Ciebie zadanie i będzie od Ciebie wymagać, abyś przyniósł jej pewne specyficzne materiały.

Zadanie, które zleci Ci Avna, nazywa się „Bufonid z nory”. Jest to zadanie, które wymaga pewnych materiałów, aby wydobyć cierpliwego Bufonida z wody, abyś mógł go otrzymać.

Będzie tam lista składników, które możesz zebrać w ciągu jednego dnia i poczekać 7 dni, aby je wszystkie ukończyć. Możesz też wykonywać je dzień po dniu i zbierać je, gdy Avna zleci Ci zadanie.

Dzień 1

Pierwszego dnia musisz zebrać 15 sztuk Miodu Vespoidów. Miód Vespoidów możesz zdobyć od Vespoidów w strefie, która znajduje się po wschodniej stronie mapy, oznaczonej niebieskim kolorem. Jest to zwykły quest, jak każdy inny, wystarczy się tam udać, zabić mobki i zebrać materiały.

Dzień 2

Drugiego dnia Avna będzie musiała przynieść 30 Tenebrous Ribs. Jest to przedmiot wprowadzony w Krainie Cieni. Jest to przedmiot, który można po prostu zebrać od mobów, jeśli go nie masz, możesz go po prostu kupić w domu aukcyjnym za trochę złota.

Dzień 3

Trzeciego dnia będziesz musiał zebrać 200 Całunowych Szmat. Jest to również przedmiot, który możesz kupić w domu aukcyjnym lub zdobyć, zabijając mobki.

Dzień 4

Czwartego dnia Avna zleci Ci zadanie przyniesienia jej 10 Cierni Elysian. Jest to zielona ryba rzadkości, można ją zdobyć łowiąc ryby lub w domu aukcyjnym.

Dzień 5

Piątego dnia Avna zleci Ci zadanie polegające na przyniesieniu jej 5 Protofleshów. Jest to nowy wspólny materiał, który można zebrać w Zereth Mortis i który spada z każdego zabitego w tej strefie bohatera niezależnego. Jest to również przedmiot, który można kupić w domu aukcyjnym.

Dzień 6

Szóstego dnia Avna zażąda, abyś przyniósł jej 5 katalizowanych szarlotek. Jest to przedmiot, który można kupić u bohatera niezależnego Mai Toa w Łasce Pielgrzyma. Jest to tani składnik do kupienia, potrzebujesz tylko 3 złota i 75 srebra.

Dzień 7

Siódmego i ostatniego dnia Avna zażąda, abyś przyniósł jej 1 organicznego melona. Przedmioty te można nabyć u sprzedawcy owoców znajdującego się w lochu Tazavesh, w Veiled Market. Ten loch jest łatwy i możesz dość łatwo dostać się do sprzedawcy owoców. 1 organiczny melon kosztuje 100 złota.

Gdy wszystkie składniki zostaną przekazane Avnie, zakończysz ostatnie zadanie, a pacjent Bufonid wyjdzie z wody. Następnie Avna da Ci ostatnie zadanie do natychmiastowego wykonania, a Ty odbierzesz swojego Pacjenta Bufonida, którego będziesz mógł dosiadać!

Poniżej znajdują się wszystkie składniki, jeśli chcesz zebrać materiały wcześniej.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1