Elden Ring: Maksymalny poziom | Co to jest maksymalny poziom

Elden Ring to trudna gra, jeśli chodzi o wydajność. Bardzo ważne jest, abyś zdobywał poziomy i wyposażał swoją postać w jak najlepszy ekwipunek. W ten sposób możesz płynnie przechodzić przez grę i łatwo pokonywać bossów i wrogów.

Maksymalny poziom w grze to 710 i 99 dla każdego atrybutu. Po osiągnięciu maksymalnego poziomu w grze robi się naprawdę ciekawie. Mógłbym powiedzieć, że jest to również zabawne, ponieważ masz o wiele więcej opcji do wyboru.

Maksymalny poziom – Elden Ring

Postacie Grają

Tak więc zdobycie najwyższego poziomu w Elden Ring będzie prawdziwą gratką. Każdy pojedynczy punkt, taki jak zdrowie, mana, wytrzymałość, jest znacznie zwiększony. Oznacza to, że zabijanie mobów i bossów będzie jeszcze przyjemniejsze boss gigantyczny niedźwiedź.

Mag

Powiedziałbym, że bycie magiem byłoby najprzyjemniejszym sposobem gry na poziomie maksymalnym, ponieważ masz do wyboru wiele umiejętności i możesz zabijać mobki w interesujący sposób. Nie zapominajmy też, jak duży jest pasek many na maksymalnym poziomie i jak niewiele potrzeba, by rzucić zaklęcie. Pokonywanie bossów będzie trwało 5 sekund i nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Walka wręcz

Jako wojownik walczący wręcz zdecydowanie polecam zaopatrzyć się w broń dwuręczną o maksymalnych możliwych obrażeniach. Mówię o tym, ponieważ nie będziesz potrzebował tyle obrony, gdy zobaczysz, jak duże obrażenia zadajesz bossom i wrogom. Jedynym minusem gry w walce wręcz na maksymalnym poziomie jest to, że jesteś bardziej podatny na ataki i trafienia.

Ogólnie rzecz biorąc, po osiągnięciu maksymalnego poziomu w Elden Ring. Dobrze jest wrócić i wykonać te osiągnięcia, które były trudne do zrobienia, i świetnie się bawić!

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1