Pteranodon: Przewodnik terenowy po gatunkach | Jurassic World Evolution 2

Jak wiecie, w tym artykule zajmiemy się jednym z najbardziej niesamowitych dinozaurów, którymi będziecie się opiekować i które będziecie bioinżynierować w grze Jurassic Ewolucja świata 2.

W sierpniu tego roku byliśmy świadkami wprowadzenia do gry kilku powietrznych gadów, więc dziś będziemy się unosić w powietrzu, ponownie wprowadzając jeden z największych latających gatunków i zobaczymy, jak będziemy się nim opiekować. Mówimy tu o Pteranodonie.

Przewodnik terenowy dla Pteranodona

Mając rozpiętość skrzydeł do 7 m i będąc jednym z największych latających gadów, ten rybożerny Pteranodon może być agresywny, zwłaszcza gdy przebywa poza wolierą. Tak jak wszystkie Pteranodony z gry Jurassic World Evolution 2.

Pteranodon, jako zwierzę społeczne i agresywne, może stać się naprawdę trudny do opieki, jeśli nie ma w pobliżu innych przedstawicieli swojego gatunku. Pamiętaj o tym, planując woliery dla pteranodonów, aby mogły mieć towarzystwo innych osobników.

Historycznie pteranodony żyły w środowisku przybrzeżnym, więc będziesz potrzebował dużo miejsca, aby mogły latać, a także dobrej otwartej przestrzeni wokół nich.

Ze względu na przestrzeń, musisz upewnić się, że otwierasz schrony, ponieważ mogą one zacząć podkradać gości. Jest to jeden z najlepszych sposobów, aby uchronić je przed atakiem

Mogą też zacząć rzucać się na gości, więc otwórz schronienia, aby chronić odwiedzających przed wszystkimi atakującymi dinozaurami.

Podsumowując, Pteranodon jest jedną z najbardziej znanych twarzy z gry Jurassic World Evolution. Jeśli więc masz tego latającego kumpla, z pewnością chętnie się nim zaopiekujesz.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1