Wszystkie 4 Legendarne skarby na mapie Lokalizacja & Nagrody – Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnarok

Nowe DLC do Assassin’s Creed Valhalla przyniosło społeczności nowe, interesujące przedmioty. Jedną z nich są 4 legendarne mapy skarbów. Mapy te prowadzą do wielkich skarbów i można je odblokować, słuchając opowieści Tove, Gunnara, Alvisa i Randviego. Te mapy są dobrze ukryte. Ten poradnik pomoże ci odnaleźć wszystkie 4 Legendarne Skarby w Assassin’s Creed Valhalla.

Legendarny skarbiec Lokalizacja mapy skarbów & Nagrody

Aby rozpocząć to zadanie musisz wysłuchać czterech opowieści od czterech mieszkańców Ravensthorpe. Wszystko, co musisz zrobić, to opuścić świat snów i udać się do Ravensthorpe. Po dotarciu na miejsce automatycznie otrzymasz zadanie o nazwie Legendarny skarbiec.

W tej części będziesz chciał pobiec do ogniska w Ravensthorpe i posłuchać opowieści. Po wysłuchaniu wszystkich opowieści otrzymasz mapę skarbów od postaci niezależnych, których wysłuchałeś w swojej wyobraźni.

Mapa Opowieści Tove

Zaczynając od mapy Legendarny skarbiec Tove, ta mapa jest trudniejsza od pozostałych.

Ten skarb znajduje się na południe od Vanginna. Do tej lokacji potrzebna będzie łódź, ponieważ legendarna mapa skarbów znajduje się na małej wężowej wysepce u wybrzeża.

Po dotarciu na wyspę będziesz musiał zabić kilka węży. Gdy wszystko będzie już jasne, musisz udać się do jedynego drzewa na wyspie, gdzie znajdziesz kilka uszkodzonych skrzyń i wejdziesz z nimi w interakcję.

Z tej lokacji otrzymasz 1500 Skóry.

Mapa Opowieści Gunnara

Ten skarb znajduje się na południe od Gullnamaru. Tuż pod pałacem znajduje się strumień wody, którym musisz podążać w kierunku wioski Gnal Thorp.

Poszukaj dużego dębu, jak pokazano na mapie. Po zlokalizowaniu właściwego drzewa zauważysz kilka świec na skale. Tam będziesz mógł wejść w interakcję ze świecami i otrzymać nagrody.

Za znalezienie tego skarbu otrzymasz 10 sztabek niklu.

Mapa opowieści o Alvisie

Trzeci skarb znajduje się na północy w Svaladal. Musisz udać się w kierunku tamy Midalstifla.

To duży obszar do pokrycia. Dokładna lokalizacja skarbu znajduje się jedną platformę poniżej szczytu tamy.

Po dotarciu do tego obszaru udaj się do wodospadu na środku tamy. Znajdziesz tam kilka skał, z którymi możesz wejść w interakcję i otrzymać 1000 rudy żelaza.

Mapa gry Randvi’s Tale

Ostatni skarb z opowieści o skarbie Randviego znajdziesz w Vangrinn. Dokładna lokalizacja tego skarbu znajduje się w lewym górnym rogu mapy, na małej wyspie otoczonej jeziorem.

Po dotarciu na wyspę udaj się na jej północno-wschodnią stronę, gdzie znajduje się opuszczony obóz.

Podbiegnij do środka obozu i podejdź do czerwonej tkaniny na ziemi. Tam będziesz mógł wchodzić w interakcje ze skałami i zbierać skarby.

Za zebranie tego skarbu otrzymasz 250 tytanów.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1