Jak naprawić błąd 9907 niewystarczającej przestrzeni dyskowej w grze Genshin Impact

W ciągu ostatniego roku gra Genshin Impact miała sporo problemów, ale prawdę mówiąc, większość z nich nie dotyczy samej gry. Jednym z takich przykładów jest błąd 9907 dotyczący niewystarczającej ilości miejsca w pamięci, który występuje. Może to być frustrujące, ale istnieją jasne przyczyny i sposoby rozwiązania tego problemu. Przez większość czasu tylko mobilni gracze Genshin Impact napotykają ten błąd.

Jak naprawić błąd 9907 niewystarczającej przestrzeni dyskowej – Genshin Impact

Należy wspomnieć, że błąd ten może być spowodowany niewystarczającą ilością pamięci. Niekoniecznie oznacza to, że masz niewystarczającą ilość miejsca w pamięci, ale upewnij się, że dwukrotnie sprawdziłeś, ile faktycznie masz wolnego miejsca w pamięci i czy może ono obsłużyć zainstalowany program Genshin Impact.

Drugim powodem, dla którego może się to zdarzyć, jest wyjście z gry w trakcie jej pobierania na telefonie komórkowym. Z jakiegoś powodu gra nie jest w stanie wznowić pobierania w tle. Najlepszym sposobem na naprawienie błędu 9907 dotyczącego niewystarczającej ilości miejsca w pamięci w grze Genshin Impact jest wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych:

  1. Przejdź do Ustawień, a następnie do Przechowywania w telefonie komórkowym.
  2. Stuknij w „Inne aplikacje”.
  3. Odszukaj tam grę Genshin Impact i kliknij na nią.
  4. Znajdź opcję wyczyszczenia pamięci podręcznej i danych.
  5. Następnie należy ponownie uruchomić Genshin Impact.

Pobieranie powinno zostać wznowione od miejsca, w którym zostało przerwane. Aby być po bezpiecznej stronie tym razem nie wychodź z gry, gdy jest ona jeszcze pobierana.

Jest oczywiste, że jest to problem z samym klientem, a nie z użytkownikiem czy graczem. Pamiętaj więc, aby pozostawić ją otwartą, gdy zakończy się proces instalacji i pobierania.

Jeśli wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych nie zadziałało, to obawiam się, że powinieneś uciec się do bardziej drastycznych środków, czyli całkowitej reinstalacji gry. Przejdź do sekcji Przechowywanie w taki sam sposób, jak w przypadku pierwszej metody, ale zamiast czyścić pamięć podręczną i dane, odinstaluj grę.

Następnie otwórz App Store lub Google Play i pobierz grę od nowa. Poczekaj do końca i sprawdź, czy problem nadal występuje. W tym momencie sugeruję skontaktowanie się z pomocą techniczną.

Jak oceniasz artykuł?
Genshin1